arrow
profile_image
malennka
od 17. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Po delší době se mi podařilo sehnat úžasně pohodlné boty (sadály) na klínku, ale začaly hrozně vrzat při každém kroku (ne že bych měla zpocené nohy apod. a vrzaly moje nohy o vnitřek boty), ale když se ten klínek při kroku ohne, vrže ten materiál klínku (paltforma). Nevím co s tím, četla jsem různé rady o pudrování, nastříkání silikonovým sprejem, ale v případě botů na klínku, nevím, jak by to mohlo pomoci. Nevíte někdo co s tím?

Asi bude problém uvnitř boty..nedávno jsem viděla paní, která měla boty na klínku a při každém kroku ji taky vrzaly..bylo to šílené.. nedivím se ti, že jsi z toho vyřízená.. a nemáš je v záruce, že bys je vyměnila? Vrzání není normální, je to vada výrobku, takže by ti to měli vyměnit..

Pokud je máš v záruce, běž je reklamovat. Neboj se, divně se na tebe dívat nebudou. Je to vada uvnitř boty, kterou neovlivníš. Mě takhle opravili podzimní botky, nějak tu podrážku předělali, něco se tam "propadlo". To vrzání bylo taky "šílené", už jsem se v nich styděla chodit. Ovšem pokud v záruce nejsou, tak by se ti oiprava asi nevyplatila.

arrow
profile_image
camik
od 12. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já si minulý rok koupila nádherné páskové boty na podpatku -Oliverky a taky mi začly vrzat při chůzi...zřejmě to je nějak tím vnitřkem, ale reklamovat jsem je teda nebyla...leží mi ve skříni

Já si loni koupila nazouváky a po čase mi začly vrzat. Pořád se to stupňovalo, až se staly nenositelné. Lidé na ulici se po mně normálně ohlíželi, jak strašně vrzaly. Kamarádka měla ty samé a vrzaly jí také. Zkoušela jsem s nima něco udělat, ale dopadlo to tak, že boty jsou v krabici a nenosím je.

Uvnitř boty je tzv. péro a to zřejmě prasklo, a proto boty vržou. Mně se to také jednou stalo, po druhém nošení, šla jsem je reklamovat. Prodavačky na mě koukaly, jak když jsem se zbláznila, po lhůtě určené k reklamaci mi nabídly vrátit 50% z ceny. Ale já jsem nechtěla mít vrzací boty, tak jsem tam tak dlouho ,,prudila", až mi vrátily peníze.
Takže jestli je nemáš moc dlouho, zkus je také reklamovat.

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji sartre: šla jsem je reklamovat

já taky a bylo mi to uznáno

Cituji sartre: k reklamaci mi nabídly vrátit 50% z ceny

to mi bylo taky nabídnuto

arrow
profile_image
stromek
od 12. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

loni jsem si koupila dobře padnoucí boty, bohužel při prvním nošení začly vrzat, bylo to slyšet na tiché chodbě a bylo to hodně hlasité, měla jsem na sobě asi 4krát a pak už se to nedalo, bylo to slyšet i na ztichlém náměstí a to mi vadilo. Byla jsem je reklamovat , že vrzají, prodavačky se ničemu nedivily, za měsíc jsem si přišla pro výsledek reklamace - a vadu mi uznali a vrátili peníze. Bohužel dnes řeším stejný problém - přišly mi z netu objednané sandálky, padnou jako ulité, bohužel vržou, když došlápnu, bude to vada střihu, protože jsem si objednala 2 velikosti a obě vržou . Jsem z toho nešťastná, dokonce uvažuju, že si je nechám, protože jsou opravdu pohodlné a takové jsem dlouho sháněla, ale zase řešit v létě, až je rozchodím, reklamaci a zase měsíc čekat ? to se mi nechce. Ach jo, jsou to kožené boty renomované značky a zrovna tohle.

arrow
Neprodává v Bazaru

90

Reaguji na stromek: Ahoj,mě takhle vržou jedny kožené espadrilky z Mallorky,ale začaly to dělat až když sem v nich zmokla,ale durch.Myslela jsem že po uschnutí ztvrdnou a budou jako dřevo,že kůže začne praskat a zlomí se mi,ale ne.Normálně se v nich chodí jako předtím,ale začaly BRUTÁLNĚ vrzat.Zlepšilo se to kydž jsem do nich dala gelovou vložku pod celou plosku.
A pak mi to dělají ješte jedny žabky,ale jen když mám mokrou nohu-jdu z bazéna,třeba na pizzu,tak celou cestu budím odpočívající lidi na lehátkách,že se otáčejí,vržou úplně šíleně,každý ví že jdu.

arrow
profile_image
NaranLeOnA
od 23. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě to boty taky dělaly a neudělala sem s tím nic.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené