Ahoj ženy, poraďte, prosím, co byste si oblékly na operu pod hvězdami, co se hraje večer na nádvoří jakéhosi zámku. Myslíte,že je to méně oficiální než do divadla? Hodí se např. kromě elegantních šatů i kalhoty či sukně s blůzou a třeba sáčko? Nebo myslíte, že v dnešní době tam pár lidí dorazí i v riflích apod.?

Cituji foinikia: myslíte, že v dnešní době tam pár lidí dorazí i v riflích apod.?

Jestli jdeš v Česku, tak určitě ano.

arrow
profile_image
MysteriousBlack
od 21. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No podle mě hlavně záleží na počasí, pokud vyjde tak pěkné jako dnes, tak bych si něco slavnostnějšího (elegantnějšího) vzala, ale vůbec bych to nepřeháněla... Loni jsem koupila mamce jako dárek právě vstupenku na klasiku pod hvězdami na zámek Sychrov a bohužel počasí vůbec nepřálo. Celý den pršelo jako z konve a byla i docela zima, takze lidi tam byli oblečeni i v bundách a pláštěnkách, takze o nějaké eleganci nemohla být řeč, byli rádi, že jim nebyla zima Ale i přes nepřízeň počasí se mamce zážitek líbil a příště to snad vyjde líp

arrow
profile_image
DekadentniMisa
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem na opeře na zámku minulý týden. Mám na to černé šaty po kolena s ramínkama. Když je teplý večer, tak si k tom beru jen pashminu přes ramena, když je chladněji, tak sáčko. Viděla jsem halenky, sukně, sáčka, kalhotové kostýmy....prostě všehochuť, dokonce i letní šaty, ale to mi přišlo trochu mimo tu příležitost. No a pak česká klasika - chlapi v džínách - naštěstí jen pár

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Méně oficiální než do divadla to podle mě určitě je, nicméně v riflích bych tam tedy nešla. Vzala bych si něco pohodlného, ale elegantnějšího. Sukně s blůzou a sako, jak jsi psala, by byla dobrá volba.

Tak už mám tuto akci za sebou. Místo na nádvoří zámku to bylo v lese, byla zima,tma a bloudili jsme tam hrbolatou lesní cestou . Pár lidiček se obléklo skutečně elegantně jak do divadla, dámy v šatičkách mrzly a v podpatcích zakopávaly o kořeny a kameny většina návštěvníku přišla spíše turisticky oděná a já byla ráda,že jsem si vzala zimní kabát Takže jestli se na podobnou akci chystáte, oblečte se hlavně funkčně, a moc to neřešte. To mi tu poradilo i pár přispěvatelek, díky kterým jsem se oblékla tak,že jsem si akci docela užila.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené