arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj kočky, jak to tu pročítám, tak mi chybí informace co jste měly všechno s sebou zabalené když jste šly na augmentaci...?
Hlavně v čem jste pak čekaly na sále? Měly jste předoperační košilku nebo vaše domácí oblečení?
...dále zubní kartáček + pastu, sprchový gel? sprchovaly jste se? nějaké přezůvky? jasné jsou doklady a telefon s adaptérem, důležité léky...ale pak už moc nevím, hlavně přemýšlím o přezůvkách když je teď zima většina z nás chodí v kozačkách.

děkuji za Vaše odpovědi

arrow
profile_image
tafi
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na fanny: Ahoj,já jsem si zabalila úplně vše,co je nutné do nemocnice.A nepotřebovala jsem z toho vůbec nic.Na klinice měli naprosto vše/župan,košilku,přezůvky,sprcháč......a kartáček na zuby jsem ani nepoužila,protože jsem nebyla schopná si zuby vyčistit a hned druhý den večer jsem šla domů.Ale třeba to mají na jiných klinikách jinak,já byla v Brně v Surgalu.

arrow
profile_image
S_he
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak ja měla zabalenou velkou tašku a použila jsem z toho dvě věci a to jsou čisté kalhotky a přezůvky, ty si sebou určitě zabal . Po příjezdu na kliniku mě navlíkli do jejich košilky a punčoch a už jsem čekala na pokoji než si pro mě příjdou. Po opce to byla taková bolest, že jsem nepohla rukama ani o pět centimetrů takže u mě nějaké čištění zubů a sprchování fakt nehrozilo, byla jsem ráda, že jsem se po x hodinách dokázala zvednout a dojít na wc Naštěstí domů jsem jela hned ráno.

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky jsem měla sbalenou tašku a vytáhla jsem jen župan kartáček na zuby jsem taky nepoužila košilku s papučkama sem dostala na klinice a sprchový gel ti je k ničemu protože po op.se nesmíš sprchovat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Kartáček, pasta, nějaké vlhčené ubrousky, na takové to povrchové umytí (podpaží, obličej), sprchový gel je k ničemu, nesmí se sprchovat, kalhotky a župan (do pyžama se určitě nenasoukáte). Na oblečení domů, určitě nějaký propínací svetřík, košili nebo nějaké hodně pružné tílko, které jsem si oblíkala spodem

arrow
Neprodává v Bazaru

než jsem šla na sál dostala jsem klasického anděla a ponožky.

arrow
profile_image
Veronika8888
od 9. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zuby jsem si čistit nedokázala, tak se mi hodily aspoň žvýkačky a taky čistíčí ubrousky

arrow
Neprodává v Bazaru

Asi záleží na jakou jdeš kliniku, já byla u Menšíka v Body Klinice a papuče jsem nedostala ale využila svoje, když jsem šla na záchod nebo hlavně za doktorem před opkou na nakreslení a potom v den propuštění na sundání obvazu. Já na tom byla možná líp než ostatní holky protože já si zuby vyčistila druhý den po opce večer protože jsem měla v puse jak v polepšovně a zvládla jsem to. Sice žádné extra vyčištění ale účel to splnilo. Když nebudeš schopná tak určitě nějaké žvýkačky. Vlhčené (intimní) ubrousky jsem kromě na klinice využila potom i doma, když se nemůžeš okoupat, tak alespoň nějaké lehké očištění tváře, podpaží, případně intimních partií (5 dní bez sprchy je přece jen znát) Když jsem dorazila na pokoj, osprchovala jsem se a navlekla punčochy, takže potom jsem si dala svou noční košili (na knoflíky jako pánská košile) a měla ji na sobě než jsem šla na řadu na operaci. Místo "pyžama" ale klidně můžeš mít župan a splní to vlastně stejný účel a nemusí člověk shánět pyžamo na knoflíky. Nebo třeba přítelova delší košile Před opkou jsem vysvlekla vše (košili, kalhotky) kromě punčoch a dali mi jejich andělíčka. Kalhotky jsem oblekla až další den ráno. Na cestu domů nejlépe svetřík na knoflíky, boty nejlépe jen na nazutí (tenisky) a v dnešní době nedostatkové zboží-kalhoty, které nejsou příliš těsné. Já se do svých upnutých sice nasoukala, ale můj zajištění odvoz mi musel zapnout knoflík a zip Jo a abych nezapomněla berte taky coca colu - je dobrá na žaludek po narkóze

arrow
Neprodává v Bazaru

jj, zapnout knoflík u džínů ) na to jsem málem zapomněla )) hrozné. Lepší asi nějaké tepláčky nebo legíny.

Cituji IIIlinka: Jo a abych nezapomněla berte taky coca colu - je dobrá na žaludek po narkóze

Kolu taky doporučuji ( před pitím vytřepat bublinky ) . A pokud možno připlatit si samostatný pokoj - někdo tu narkózu skutečně špatně snáší a líp se blije osamotě, než před publikem

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, já byla u Doležala a sebou jsem měla přezuvky, ponožky, kalhotky, brala jsem si i župan ( ale myslím, že není potřeba - mám pocit, že ve skříni byl na půjčení ). Brala jsem si sebou čokoládu ( ale z narkózy jsem zvracela, takže jsem ji ani neotevřela ). Ráno mi sestra přinesla čaj a piškoty. Mobil + nabíječka. Kartáček na zuby- já si ráno byla schopna vyčistit zuby i udělat culík ( ale někdo to nezvládne ).
Propínací triko, abych nemusela zvedat ruce a mikinu na zip, domů jsem jela v teplácích. No to je snad vše
Jo a zapomněla jsem na tampon, měla jsem končící menzes ( už jen na slipovky ), jenže sestra mi řekla, že musím mít tampon, neměla jsem ho, takže mi ho tedy dala ona. Ale kdyby náhodou, tak o tom raději píšu... mne to nějak nenapadlo

Po operaci jsem se tam nesprchovala. Ani jsem neměla kdy. Do rána jsem měla dreny a s těmi se mi i blbě chodilo na záchod - natož se sprchovat. No a po vyndání drenů jsem už volala příteli ať si pro mne přijede A hlavně mi vyndání těch drenů doktor úplně obvázal hrudník a sprchovat jsem se mohla doma jen od pasu dolu. Vršek jsem omývala žínkou.Pořádnou sprchu jsem si dala až čtvrtý den po OP.

Noční košili si také neber, dají ti tam anděla

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na vbn: jj také jdu k doležalovi

ty přezůvky jsi potřebovala?

jinak všem děkuji za komentáře

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na fanny:
Ano potřebovala. Šla jsem v nich z pokoje na operační sál. A po operaci jsem po pokoji také chodila v přezůvkách. Bylo mi to pohodlnější než chodit na boso.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

mám to za sebou
u dr. Doležala budete potřebovat s sebou jen opravdu přezůvky, možná tu coca-colu, já si zuby normálně vyčistila ráno jinak nic...možná gumičku nebo tak něco do vlasů a nějaký časopis...žvýkačky

ručníky, župan, andílka a kompresní punčochy dostanete na klinice

arrow
Neprodává v Bazaru

Já byla před dvěma týdny v Ostravě u doktora Kempného.Má svoji kliniku a kromě kalhotek a kartáčku s pastou jsem vše měla k dispozici.Péče vynikající a pan doktor je skvělý .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené