arrow
profile_image
nubi
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Asi bych se zaměřila hlavně na vzhled pleti - aby byla bez pupínků, bez flíčků, nezarudlá, ale aby vypadala zdravě a měla sjednocenou barvičku - já jsem tohohle docílila jojobovým olejem a vůbec celkově přírodními pleťovými olejíčky; pak považuji za důležité mít upravené obočí, ale to neznamená, že musí být nutně nabarvené, nebo jinak "dodělávané" třeba tužkou, prostě jen udržovat tvar; a v neposlední řadě celkový dojem podtrhnou zdravé vlasy. To, že nemám namalované oči nepovažuji za žádnou tragédii, když nejsou nijak opuchlé, červené... Navíc není problém si jednou za čas nabarvit řasy.

Také mám ráda přirozenost, každý den používám LEHCE tužku, hnědou řasenku a stíny v "tělové" barvě, někdy pudr.

Reaguji na LadyN:
No já mám acnecolor, protože jsem dost bledulka a nevím o žádném bílém a "lehkém" makeupu který by kryl ale nezatěžoval pokožku. Snažím se dávat si ho málo a pak přepudrovat transparentním pudrem. Ale už bych chtěla vyzkoušet nějaký jiný, dobrý a hlavně bledý.

Reaguji na nubi:
No o vzhled pleti jde primárně, já vím. Jinak plánuju kosmetičku a barvení řas. Na něm jsem už párkrát byla, jen to chce pravidelně no. Ono se to vymyje hned, kor když si dávám hnědou,protože jsem plavovláska. Obočí si upravuju pravidelně několikrát týdně.

Jinak teď používám na pupínky apod. řadu bioderma a ta pleŤ je mnohem lepší, spíš jde o to, že jsem bledá (a chci tak zůstat) bloncka a na mojí pleti jsou vidět zarudlá místečka apod. pokud si nedám aspoň malinko makeupu a korektor

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené