arrow
profile_image
iveegav
od 22. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, nejsem si úplně jistá, jestli to byl příběh v pořadu věřte nevěřte, myslím, že ano, ale jistá si nejsem. Vím jen, že jsem to viděla v televizi uz před mnoha lety, a chtěla bych vás požádat, pokud to někdo poznáte o bližší info k tomu. A předem se omlouvám za nejasný výklad, opravdu už jsou to roky, co jsem to viděla.

V tom příběhu, se chlap rozejde se ženou1 kvůli jiné ženě2. Podrobnosti nevím, jen že ona1 to samozřejmě špatně nese, dělá scény, na tu novou2 žárlí a nechce to pochopit, ze je konec.
Na konci příběhu jde ten chlap po městě s kytkou v ruce, a potká tu ex1, která si mysli, ze kytky sou pro ni. On ji teda rekne at toho nechá, že ví moc dobře, že si vybral tamtu, zrovna jde za ni2 a kytky jsou pro ni2.

No a teď si nejsem jistá, jak to bylo, ale oni dojdou k tomu baraku, kde bydlí ta nová2 a nějak neotvírá. Ten chlap chce vejít dovnitř a ta ex1 se ho snaží zadržet, aby tam nechodil, protože se jí1 v tu chvíli vybavily střípky z noci, že ji ve spánku v náměsíčnosti zabila. Myslim, že jí dokonce umlátila hlavu kladivem, nebo tak nějak.

.. Vím, že jsem informací nedala mnoho, ale poznal někdo, prosím, ten příběh? Už si nepamatuji, jestli se náměsíčnost té holky řešila i v průběhu.

Předem děkuji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené