arrow
profile_image
aniier01236
od 5. 9. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahojte, má tady někdo zkušenosti s čočkami ? byla jsem v optice j optik a chtějí po mě za zaučení 700kč. mě to přijde moc .. no byla jsem tam a na mojí smůlu mi obě čočky spadly na zem ..a čekám na nový. nebudu za ty čočky co mi spadli platit ? a pak i za ty nový? vůbec se v těhle věcech nevyznám. a u čoček jsou ty dioptrie jiný ? protože bych si je nejradši koupila přes internet. vím co všechno potřebuju a jak se o ně starat takže mě to příjde dát 700kč za nic.

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Čočky nosím už poměrně dlouho. Ohledně aplikace kontaktních čoček jsem byla u své oční lékařky a za zaučení a zkušební čočky chtěla tenkrát 500czk. Možná zkus svého očního lékaře zda za tu aplikaci nebude chtít méně. Já musím říct,že mě oční lékařka naučila vyndávat a nandávat čočky, poučila mě jak se o čočky starat a na co si dávat pozor takže těch peněz vůbec nelituju.

To zda za ty čočky co spadly na zem a náhradní pár budeš platit nebo ne, to by Ti měl říct optik,u kterého jsi byla.

U čoček můžeš mít maličko dioptrie jiné...záleží na více aspektech. Skutečně máš všechny informace ? Třeba jaký materiál Ti sedne, jakou potřebuješ dioptrii a zakřivení ? Tohle bych opravdu zvážila než bych si první čočky objednávala na internetu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené