Ahojky,
Potěšilo by vás kdyby jste dostali na narozeniny ozdobný balíček s arašídama, liskovýma ořechama v čokoládě nebo jogurtu?
Kamarádka má narozeniny a přemýšlela jsem co jí koupím a kdysi říkala že tyhle věci miluje... Objednala jsem pro ni takový balíček kde jsem jí vybrala: slunečnice v jogurtu, meruňky v jogurtu, lískové oříšky mix (hořká čok., mléčná. čok., v karamelu, jogurtu) a arašídy v jogurtu.. K tomu jsem jí koupila taštičku a do ní jsem naházela čokoládová srdíčka..

Co myslíte mohlo by ji to potěšit? Když mi i kdysi říkala že má tyhle věci ráda? Díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Záleží na tom, jak jste dobré kamarádky, jak dlouho se znáte a jak blízký je váš vztah. Něco takového bych třeba přijala od někoho,kdo si třeba všiml,že tohle mám ráda,ale zase spolu nemáme žádný blízký vztah. Pokud by mi takový dárek dala nejlepší kamarádka , byla bych asi trošku zklamaná. Pokud teda ještě nemáš k tomu nějaký další dárek v záloze.

Cituji vourara: Objednala jsem pro ni

Už máš objednáno, tak proč to teď řešit? Když ti tu všeci řeknou, že ne, určitě se jí to nebude líbit, tak to sníš sama doma a nedáš jí to?

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No já nevím, já nejsem moc zastáncem jedlých dárků, kor když tohle se dá koupit téměř všude. Ale tak záleží, jak moc dobrá kamarádka to je. Pokud jenom nějaká "známá", tak bych to neřešila, ale pokud je to hodně dobrá nebo dokonce nejlepší kamarádka, tak bych jí dala asi něco jiného.

Reaguji na Jannnie: máme dobrý vztah ale nedáváme si nějaké velké dárky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na vourara: Pokud si nedáváte žádné velké dárky a víš,že ji tohle potěší - tak proč ne. Já jsem takto jednomu svému bývalému přiteli udělala něco podobného,ale ještě jsem koupila takovou skleněnou dozu s víčkem, kam jsem postupně ty dobroty nasypala a udělala jednotlivé vrstvy. Vypadalo to moc hezky. Samozřejmě záleží i na vybrané doze.

Reaguji na Lady Flame: no tak ona mi kdysi říkala že by ji tohle potěšilo nejvíc... jako koupit všude se to dá ale není to nejlevnější

Reaguji na Jannnie: jj já jsem třeba teď od ní dostala tři svíčky

Reaguji na bucinek07: no a co já to taky miluju

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na vourara: Tak v tom případě proč ne, ale rozhodně bych zapracovala na tom balení nebo prezentaci - ať jí to třeba nedáváš v těch originalních obalech případně to nějak hezky zabalit,aby to vypadalo jako dárek

Reaguji na Jannnie: já jsem to zadala tomu chlapovi a on mi to dá do takového šáčku do špičky a ováže to stužkou nebo nevím jak to popsat

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji vourara: no tak ona mi kdysi říkala že by ji tohle potěšilo nejvíc...

Tak v tom případě ano

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji vourara: Co myslíte mohlo by ji to potěšit?

Já si myslím, že je to v pohodě dárek, nesnáším takový ty hovadiny jako svíčky, figurky a tak.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na vourara: Jasně, takový kornout, tak to potom jo, to bude vypadat hezky

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě by to radost udělalo, nepotrpím si na velké dary od nikoho, hlavní je, že to potěší a opravdu se to užije, takže za mě rozhodně ano

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené