arrow
profile_image
SandraW
od 20. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Krásný den máte prosím někdo zkušenost s přírodní barvou Color Erbe? Jde mi hlavně o alergické reakce, jak vám chytla a taky jak moc se vymývá...vyzkoušela jsem Color Soin, sice ozdravené vlasy a hezká barva, ale trochu mě svědila hlava, tak nechci riskovat a taky se po dvou umytích vymyla do zrzava... předem děkuji

arrow
profile_image
amy.M
od 28. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Přidávám zkušenost, s alergiemi na tyhle barvy rozhodně pozor. U mě se reakce vyskytla 2x, nejprve na PPD, pak se mi to rozšířilo i na další příbuzné látky, které jsou bohužel ve všech chemických barvách. U Color Erbe mi kadeřnice udělala test na ruku (trochu barvy, přelepit náplastí a nechat 48 hodin) a objevila se mi i z toho trošku šílená reakce. Takže pokud se u někoho už alergie projevila, doporučuju 100% vyzkoušet, nic to nestojí a máte jistotu, že neskončíte v nemocnici :-).

arrow
profile_image
Shampoo
od 25. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No tak jsem právě s VELKÝM BOHUŽEL použila tuto barvu, měla jsem si nafackovat než sjem ji dala na hlavu a použít tu co vždy, ten neřád mi neudělal sice alergii na ruce zato na hlavě neskutečnou, vypadlo mi po barvení kupa vlasů a mám je úplně vysušené, dala jsem na ně vše co mám od keratinu přes masky a fuj, moje nádherné dlouhé vlasy vypadají jako po zásahu peroxidem. Nejraděj bych výrobce zaškrtila.
Takže ne ani po ní dámy nesahejte, je to opravdu moc moc špatné

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené