Ahoj,prosím o vaše osobní zkušenosti se salonem Conture Studio. Chtěla bych si dát metodou Long Time Liner udělat oboje oční linky a nikde jsme nanašla žádné recenze na tento salon. Budu moc ráda za fotky.

ahoj,tak to mě fakt mrzí.já byla na jednu stranu natěšená a na druhou jsem nikde nenašla spokojené zákaznice a na nějakým slevovým portále jsem koukala koupili voucher jen 2 lidi,tak mi to bylo divný... tak vůbec nevím kam se na LTL ve východních Čechách vydat.můžeš dát prosím tě fotku?dělala ti to paní nebo chlap?

arrow
profile_image
karkulinka01
od 13. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Nikito, minulí týden jsem byla v tomto salonu na horních linkách a jsem nadšená.Mohla jsem si vybrat jak tenké mezi řasy tak výraznější.Vybrala jsem si něco mezi a moc se povedly.Dělal mi je pán.Byl velmi milý.

arrow
profile_image
Barbecue
od 16. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nikita13:
Oni se při tom střídali, proto to potom dopadlo asi tak, že jsem jedno obočí měla do klasického oblouku a druhé takový ten tvar se stříškou. Navíc vláskování bylo tak řídké, že to vypadalo naprosto strašně a nepřirozeně, protože mezi "čárkami" byly mezery někde až skoro milimetr. Mně potom moje kosmetička doporučila skvělou paní a byla jsem maximálně spokojená, mamka u ní potom byla i na linkách a taky super. Paní mi to opravila, ale pořád mám každé trochu jiné, ale s tím se nedalo už nic dělat. Ale Karkulinka byla spokojená, tak na linky jsou třeba šikovnější za sebe doporučit nemůžu, není to tak dávno, co jsem od nich měla leták ve schránce s nabídkou LTL a původně byli v Pardubicích a teď se tedy přestěhovali. Myslím si, že pokud někdo dělá super práci, mezi ženskejma se to vždycky roznese a to, že musí házet letáky do schránek a přestěhovat salon z města na vesnici svědčí asi akorát o tom, že se jim moc nedaří. Navíc to od nich dost bolelo a po vypadání stroupků tam nebyla vůbec žádná barva.

Reaguji na karkulinka01: prosím tě dej fotku vlastně koukám.,že máš první příspěvek,tak fotky vkládat nemůžeš,tak ti pošlu do zprávy mail a prosím tě,pošli mi fotky na mail.
Reaguji na Barbecue: a ta paní co ti to opravovala,tak děla klasický PM nebo LTL? a jak se můžou během toho vystřídat?to nechápu a uznali to,že máš každý jiný? to je konec

arrow
profile_image
Barbecue
od 16. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nikita13:

Cituji nikita13: jak se můžou během toho vystřídat?to nechápu

Podle toho to taky vypadalo, každý dělal jedno obočí a sklov toho vláskování byl na každé straně jiný a každý i jinak na jehlu tlačil.
No oni mi nabízeli, že mi to opraví, že to není tak hrozné, ale to jsem zásadně odmítla. Navíc to bylo vidět na první pohled a oni mi pořád tvrdili, že je to drobná nerovnost. Nakonec mi vrátili 25% zaplacené částky, ale zpětně si říkám, že jsem se neměla nechat tak lacino odbýt. Ta paní co mi to opravovala se pořádně zapotila, aby to skryla. Ona dělá klasiku, ne LTL. Ale dělá to velmi vkusně. Řekla bych, že je to spíše reklamní tah, protože to moje obočí po skoro dvou letech dost vybledlo není to taková ta klasika, že to pak zpigmentuje domodra nebo bůh ví do čeho. Proč sis vybrala zrovna LTL? Mě to bolelo daleko víc než potom ten permanent. Navíc nevěřím tomu, že to, co se jednou vytetuje jednoho dne beze zbytku zmizí. Na jejich stránkách je také uvedeno barva po čase zmizí a barva zůstává stále stejná to mě tedy pobavilo, tak snad mizí postupně nebo se jednoho krásného dne probudíš a celé to přes noc zmizí...to asi těžko Já jsem už prostě zaujatá vinou té své špatné zkušenosti.

Reaguji na Barbecue: no pane jo,tak odsuď asi rychle pryč každý má svůj "rukopis" tak opravdu nechápu,že dělal každý jedno,asi už dlouho nikomu nic netetovali,tak si museli zkusit připomenout no k smíchu to ale fakt není! právě proto jsem si vybrala LTL,protože černá pak nemění barvu do modra atd,ale taky mě to zaujalo,že nemění barvu,je stálobarevné a zmizí úplně děkuju za tvůj příspěvěk,asi mě to otevřelo oči a budu se poohlížet po klasickém PM.

arrow
profile_image
kudrlinkaa
od 14. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Musím přispět taky svou zkušeností. Já jsem byla už dopředu rozhodnuta, že obočí vláskovanou metodou chci a nelituji toho. Když totiž potkám ženské na ulici a mají tam udělanou jen černou tlustou čáru, tak je to fakt hrůza. S přístupem páru jsem nadmíru spokojena, tetuje už jen pán, protože jeho paní je těhotná. Ta mi to jen předkreslila, nechce již přijít s tetováním v jejím stavu do styku. Ještě mě čeká za týden korekce, ale už teď jsem moc spokojena. Já si myslím spíš, že hlavní problém nespokojené slečny či paní, která tu píše je ten, že nedokáže přijmout fakt metody l-t-l, že jsou tam vidět ty čárky, ale to je hold princip této metody. Navíc jí vrátili nějaké peníze, to se v dnešní době nevidí, to značí o tom, že jsou to profesionálové a spíš nespokojená slečna neví co chce.Já bych nic nevracela Nechci ji ale křivdit.Ale že je tady pomlouvá,že se přestěhovali na vesnici, to už o něčem svědčí.Kosmetické salony se neustále přesouvají, co je na tom špatného. Čárky mám vidět jen velmi zblízka, z normální vzdálenosti, když s někým mluvím je to ok a to je důležité.Jo a taky mám od nich oční linky, nemám co vytknout, taky super. Když by někdo chtěl vidět moje oční linky nebo obočí tak mohu poslat, ale je to ještě před korekcí, ale už teď se mi to moc líbí.To jsem se nějak rozepsala

arrow
profile_image
kudrlinkaa
od 14. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ještě musím zareagovat na prezentaci na slevových portálech. Taky jsem koukala, že to měli vystavené, ale všimla jsem si toho pozdě, takže jsem toho nemohla využít. Spíš bych viděla problém v ceně, je vyšší než za klasický PM. Koukala jsem na to na slevíně, linky tam měli za asi 1400kč a hned pod tím prezentovala jiná paní, která zrovna začínala a měla je tam za 900kč. Takže si myslím, že u nás všichni koukají na každou korunu a nezajímají je, že třeba u l-t-l mi na obočí mi nic nekrvácelo a ani mi nezvnikly žádné stroupky. To je prostě problém tady u nás, že nejsme schopni zaplatit za kvalitu a radši si to koupilo 30 ženských u paní, která to měla na svých stránkách jako novinku, že s tím teprve začíná. Dost divný...

arrow
profile_image
Barbecue
od 16. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kudrlinkaa: Já si myslím spíš, že hlavní problém nespokojené slečny či paní, která tu píše je ten, že nedokáže přijmout fakt metody l-t-l, že jsou tam vidět ty čárky, ale to je hold princip této metody.

Kdyby jsi pořádně četla, tak si přečteš, že jsem jedno obočí měla do oblouku a druhé se stříškou. To nemá s vláskováním nic společného nebo snad jo? To byl problém a velký. Tobě by to snad nevadilo? Navíc vlásky byly tak daleko od sebe, že to bylo hrozně vidět také proto, že byly tetovány v jiném sklonu než přirozeně roste mé obočí.

Cituji kudrlinkaa: Navíc jí vrátili nějaké peníze, to se v dnešní době nevidí, to značí o tom, že jsou to profesionálové a spíš nespokojená slečna neví co chce.Já bych nic nevracela

Pokud já vím, ta na služby se vztahuje reklamace podle zákona. Oni mi nabídli, že mi to opraví, ale to jsem už nechtěla riskovat. Nebo tobě kdyby se rozbily např. boty, tak by jsi je nereklamovala?
Navíc mi pigment vůbec nechytl, takže oni se báli, že budou muset dělat moc korekcí a budou na tom ještě tratit. Tak myslím, že to, že mi vrátili ze 4000 tisícovku jednu, bylo výhodné pro obě strany. Já jsem za zkažené obočí zaplatila 3000 a oni se nemuseli bát, že mě budou muset vzít na víc korekcí a vzroustou jim náklady.

Cituji kudrlinkaa: Ale že je tady pomlouvá,že se přestěhovali na vesnici, to už o něčem svědčí.Kosmetické salony se neustále přesouvají, co je na tom špatného.

To není pomluva, to je fakt. Ten pán byl i přemouvat moji kosmetičku, aby mu za úplatu dohazovala lidi. Já jsem od nich měla leták i ve schránce. Nezlob se na mě, ale já si myslím, že kdo má klientů dost, nemá potřebu tohle dělat. A kdo jich nemá dost, asi v konkurenci neobstál, protože není dost dobrý.

Cituji kudrlinkaa: l-t-l mi na obočí mi nic nekrvácelo a ani mi nezvnikly žádné stroupky

To je zajímavé, ale mně malé stroupky vznikly.
A za kvalitu já ráda zaplatím, i přeplatím. Ale za předraženou nekvalitu teda platit nechci. Navíc vláskovat se dá dělat čímkoliv. To není výsada LTL. Tady jde jen o ty barvy a marketing. Na obočí mi řekli, že mají jen jednu barvu, to je podle mě teda bída, protože každý solidní člověk, který pracuje s permanentem ti namíchá barvu přesně pro tebe.

Jediné, co mě teď mrzí je to, že jsem tu jejich práci nezdokumentovala...

arrow
profile_image
Barbecue
od 16. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jinak. Obě spokojené klientky jsou poprvé registrovány až teď k tomuhle tématu a nemají žádné jiné příspěvky. Ať si každý udělá obrázek sám. Budu mile ráda, když jedna ze slečen vloží klidně ořezané foto té jejich práce. Pokud se někomu něco povede, umím to uznat...jinak musím konstatovat, že to ne mě nepůsobí úplně věrohodně.
Jediné s čím souhlasím je to, že oba byli velmi milí a měli snahu problém vyřešit ke spokojenosti obou stran. Ovšem u tetování gumovat už nejde, to je potom problém, Co se jednou udělá, to tam už zůstane.

arrow
profile_image
kudrlinkaa
od 14. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Říkala jsem si, že ani nebudu reagovat na příspěvek někoho,kdo je tak negativní, ale nedalo mi to a pár řádků napíšu.Jsem tady nově zaregistrovaná, ale je to jen z toho důvodu, že jsem hledala příspěvky, zda si nechat udělat i rty, protože z toho mám trošu strach a přitom jsem narazila na tuto diskusi a nedalo mi to, musela jsem zareagovat.To k tomuhle bodu.

Další bod.U obočí mi nabídli z nabídky 6-7barev nebo že barvu mohou namíchat.

Další bod-marketing. Já dělám v kosmetickém oboru - řasy a oslovila jsem také salony s možností spolupráce na bázi provize. V podnikání se člověk musí otáčet a nejdůležitější je reklama a spolupráce. To je vidět, že o tom nic nevíte. Také jsem nechala firmu rozhazovat letáky do schránek, oslovila jsem rádio, deníky, inzertní služby atd. Jinak to v dnešní době, kde je šílené množství konkurence ani jinak nejde.

Další bod-nespokojené zákaznice. Člověk dělá ve službách a nemůže se zavděčit všem. To znamená, že mohou být desítky spokojených zákaznic a pak se najde jedna, které se to nebude líbit. Nejhorší je to, když ta dotyčná pak dělá špatnou reklamu na internetu. Je to ve všech oborech kosmetického průmyslu - kosmetika, plastické obory, perm.makeup. atd.

Klidně bych Vám poslala foto, ale bojím, že kdyby zrovna Vám se moje obočí nelíbilo (mně se moc líbí), tak by moje foto kolovalo v diskusích a na internetu. Děkuji nemám zájem. Nebráním se poslat foto někomu, kdo radu a inspiraci potřebuje.

Pak další bod, když pro Vás nepůsobím věryhodně.. Vy např. můžete mít někdo, kdo dělá PM a píše negativní názory a dělá nespokojenou zákaznici. Pokud Vy jste spokojená se svým obočím, tak ho sem pro ukázku můžete vystavit a pak se můžeme podívat, zda stojí jít na klasický PM.
Snad jsem na vše upřímně odpověděla a zareagovala, protože nelze se zavděčit všem.

arrow
profile_image
Barbecue
od 16. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kudrlinkaa: U obočí mi nabídli z nabídky 6-7barev nebo že barvu mohou namíchat.

Mně nikoliv. Barvu se mnou nikdo nekonzultoval.
Ano, s marketingem můžete mít pravdu, ale já věřím, že pokud je někdo šikovný, ženské si to mezi sebou řeknou a to mi nikdo nevymluví. Že každého má doprovázet masivní marketingová masáž...otázkou je, zda se ten dotyčný neumí prezentovat a zviditelnit jinak. Tohle chápu u nového salonu a ne u dva roky fungujícího. To je trochu divné.

Cituji kudrlinkaa: Nejhorší je to, když ta dotyčná pak dělá špatnou reklamu na internetu.

A když jsem byla nespokojená, tak co mám dělat? Mlčet? Co by jste dělala vy (pokud tedy přecházíme na vykání)?

Cituji kudrlinkaa: tak by moje foto kolovalo v diskusích a na internetu.

Vyřízlé obočí není nic extra soukromého, nikde na netu by to kolovat vůbec nemuselo a pokud chci někomu dělat pozitivní reklamu, nejlépe když to podložím FAKTY.

Cituji kudrlinkaa: můžete mít někdo, kdo dělá PM a píše negativní názory a dělá nespokojenou zákaznici.

Jasné, já jsem tu zaregistrovaná od roku 2009 a diskuzí na toto téma jsem se vůbec neúčastnila. Tomuto Vašemu tvrzení nenadvědčuje jediný fakt. Kdybych měla nějaký vedlejší zájem, tak se to už projevilo. Nemyslíte?

Pokud chcete fotku, máte ji mít. Každý se nemůže zavděčit všem, ale já umím kvalitní práci ocenit i zaplatit. Takže to, že by se mi Vaše obočí nelíbilo a tak bych Vám škodila nebo co mi přijde jako výmluva. Tyhle naše "kecy" jsou sice hezké, ale pokud tato diskuze má být užitečná ostatním, musí tu být fakta.

PM obo

koukám,že se tady strhla úplná přestřelka taky mi je podezřelé,že se nově registruje karkulinka a kudrlinka a hájí tento salon.karkulinka už se neozvala,žádala jsem ji o fotky na mail,tak to vypadá,že teĎ komunikuje jako kudrlinka.nevím,proč nesnese kritiku,vždyť od toho tu tato diskuze je!prostě karkulinko a kudrlinko napiš,že jsi tam byla spokojená a dej fotky, (nebo je pošli na můj mail a já je s dovolením vložím,když jsi byla spokojená,tak se chceš určitě pochlubit), a nenavážej se do někoho,kdo tam spokojený nebyl! to není vůbec tvoje věc řešit reklamaci barbecue,to se na mě nezlob.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené