arrow
profile_image
Locika
od 5. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
dlouho jsem přemýšlela nad tím, jakou rasu psa si pořídit. Musí totiž splňovat podmínky které má přítel (sportovní pes a ne žádný gaučák) a moje (přátelská povaha, neagresivní, nelínající a vhodný do bytu a pro začátečníky). Nakonec jsem vybrala cotona. Není to zrovna moc rozšířené plemeno, tak jestli ho tu někdo z vás má nebo s ním má jakékoliv zkušenosti tak se podělte, případně můžete přidat fotky, díky

arrow
profile_image
Lillo
od 4. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vyzerá podobne ako maltézsky psík

Mám ho doma, s fotkami je to horší, něco sem protlačím něco ne. Co se povahy týče, neměnila bych. Vyzkoušela jsem ještě jedno malé plemeno, ale na cotonka to nemá. Ve většině případů jsou to výborní aportéři. Mám doma fenku, která s aportem v hubě snad i spí. Na údržbu nejsou vůbec nároční, alespoň ne v porovnání s maltézem a jorkem. A povahou si už vůbec nejsou podobní. Coton je prostě pořád v akci. Zrovna tento víkend je v Praze klubová výstava - sejde se zhruba 30 cotonů.

arrow
profile_image
Locika
od 5. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No je nádhernej, a jak často ho musíš česat? Myslela jsem, že to bude jako u maltézáka tzn. česat prakticky každý den.

Pokud používám kvalitní kosmetiku což je základ, tak 2 feny česu tak 1 x za měsíc. Další 2 feny česu 1 x za týden, záleží na typu srsti. Koupu podle potřeby většinou 1 x za měsíc nebo měsíc a půl.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené