arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Anabela: Mě taky ta kniha nenadchla, ani jsem ji nepochopila dá se říct.Přišla mi strašně zdlouhavá a spousta vět a věcí se tam pořád dokola opakovaly. Vůbec nevím, jak to použít v praxi...Tato kniha pro mě byla docela zklamáním...

Tohle nechápu Vždyť je to krátká kniha s velkýma písmenama. Navíc pro mě, to co v té knize je řečeno je snad základní směrnice spokojeného života. Nechápu co je tam nepochopitelného. Duchovního na tom není taky nic. To co se tam píše je tak nějak přirozené si myslím. Jednoduše řečeno: každý by si měl řešit své věci, žit v přítomném okamžiku a dávat si pozor na své myšlenky a slova. Toť vše. Ale toť můj názor.

arrow
profile_image
Anabela
od 16. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Elienka: Tak pro mě je až až duchovní a slyšela jsem to i od více lidí. Ale sto lidí, sto názoru, že. Jinak, ne že bych ji nepochopila, to jsem špatně napsala, ale prostě přijde mi, že se to tam furt dokola jen opakuje, jsou tam za sebou podobné věty, jen v jiném uspořádání. Tenká je, vše je velkými písmeny, ale i přesto mi to přišlo zdlouhavé, jelikož mě to vůbec nezaujalo a jak jsem už psala, zdá se mi, že se to tam furt dokola opakuje.
Nevím fakt, jak to použít v praxi..Vím, že tam jsou základní věci v životě, ale přesto nevím, jak to aplikovat do života...můj názor.
Třeba kniha Miluj svůj život pro mě byla dokonalá, skvěle se mi četla, ale tady ta prostě ne...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Anabela: Nevím fakt, jak to použít v praxi..Vím, že tam jsou základní věci v životě, ale přesto nevím, jak to aplikovat do života...můj názor.

pro mě ta knížka taky byla na začátku docela těžko čitelná, hlavně pochopení toho vysvětlování snu planety a podobných věcí... s pochopením jak ty 4 "dohody" uvést do života jsem neměl problém... například neřikat, že mám něco rád, když to nemám rád... nepomlouvat a neshazovat sebe ani ostatní... snažit se vše, co dělám teď dělat jak nejlíp umim... netrápit se minulostí nebo budoucností ale držet svoje vědomí co nejvíc v přítomosti, tady a teď... a podobně

Mám ji doma a ještě další navazující, jen jsem ještě nečetla, má je půjčené kamarádka. Přítel mi pouštěl na telefonu Duškovo představení - výborně zpracované a vtipné. Jinak příští týden, 31. října a 1. listopadu je Don Miguel Ruiz v Praze a má nějaké semináře. Pro mě je to bohužel nehodící se, nejsem z Prahy a uprostřed týdne opravdu nemohu.

arrow
profile_image
Kacka_S
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nikki1988: terminologie mi přišla naprosto zbytečná a navíc až moc přehnaná a myslím, že to hodně lidí odradí.

S tím souhlasím. Já tu knížku nemohla "přežvýkat" skončila jsem někde v půlce a dál už to nečetla. Moc mě teda nenadchla a s myšlenkami se neztotožňuji (s některými, nebo spíš je těžké aplikovat je do života "nevytvářejte si domněnky"). Ale možná si poslechnu namluvenou verzi pana Duška.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kacka_S: nebo spíš je těžké aplikovat je do života "nevytvářejte si domněnky"

až se ti povede aplikovat do života tohle a přestaneš si vytvářet domněnky, tak uvidíš, jak tě to krásně osvobodí

Cituji Kacka_S: možná si poslechnu namluvenou verzi pana Duška.

Poslechni si spíše to jeho představení, je to srozumitelnější.

Zdravím... Z knihy Čtyři dohody jsem byla nadšená a z její namluvené podoby ještě více... O její již zmíněné divadelní reprodukci mám povědomí už dlouho... Bohužel mi však doposud všechna představení unikla... Většinou to byl nehodící se datum či místo, navíc jsou komplikace se sháněním lístků - bývají velmi brzy rozprodané... Nevíte prosím někdo, jestli jsou na nejbližší dobu nějaká představení naplánovaná, případně kdepa..? Velmi to toužím vidět... Za případné tipy předem děkuji...

arrow
profile_image
Mallory Knox
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Knihu jsem četla nedávno a nadchla mě. Překvapilo mě, jak si člověk sám sobě zbytečně komplikuje a otravuje žití, aniž by si to uvědomil.. Ze školy jsem zvyklá číst náročnější filosofické texty, takže se srozumitelností jsem neměla nejmenší problém. Naopak. Kniha je napsána stručně, jasně a pochopitelně.
Zajímala by mne mluvená verze pana Duška.. Kam pro ni? Je k sehnání i v knihkupectvích či obchodech s hudbou, nebo jen na netu? Díky!

Cituji Mallory Knox: Kam pro ni? Je k sehnání i v knihkupectvích

Jojo, já namluvenou verzi sehnala normálně v knihkupectví... Zkus se poptat, v některých ti jí přímo i rádi objednají... Co se týče ceny, myslím, že byla za 349,- ale jistá si nejsem, takže ruku do ohně za to nedám...

arrow
profile_image
Mallory Knox
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na karajda:
Děkuji Ti!

Cituji karajda: jestli jsou na nejbližší dobu nějaká představení naplánovaná

Nějaká představení se budou konat přes léto. Mrkni sem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené