Zdravím. Už delší dobu se snažím zhubnout, začínám dietou, ale ztrácím motivaci. Dříve, když jsem hubla, tak jsem i cvičila, výsledky se objevovaly rychleji a formovala se mi postava, ale nedávno se mi stal incident s kolenem, takže na něj nesmím nijak extra skákat a vlastně bych neměla ani moc cvičit, ale musím posilovat stehna a chtěla bych i formovat postavu. Tak jsem se vás chtěla zeptat, obzlášť těch, co mají problémy s koleny, jako já, jestli neznají nějaké cvičení, které nenamáhá kolena. Předem hrozně moc děkuji, každá rada se mi hodí.

Záleží, co s tím kolenem máš. Já mám po úrazu v noze od kolene ke kotníku kovovou tyč, když ji tam dávali, tak nejspíš rozebrali i koleno. Od té doby nevím, co je to cvičit aniž by mě noha nebolela, mám nastavenou hranici, za kterou nejdu, ale jinak bolest ignoruji, pokud začne noha bolet i v klidu nasadím nějakou kloubní výživu, ale naštěstí v klidu mě bolela jenom ze začátku, teď už jenom při pohybu. Naprosto pekelné jsou pro mě dřepy.
Pro tebe by možná byla zajímavá power-joga, je to fakt makačka (i když kvůli jizvě na koleni nemůžu klečet, takže sem ji flákala)

arrow
profile_image
Sellina
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem si v 15 letech zlomila čéšku, doteď mi půlka chybí. Je to nepříjemný, bolí to a mám pocit že spadnu pokaždé, když jdu po schodech. Operace moc nepomohla. No každopádně zvykla jsem si na Jillianino cvičení, 30 day shred apod. a skoky a celkově velkou zátěž na nohy nahrazuju nebo vynechávám, a pak si dám jako náhradu půlhodinu na rotopedu s ortézou a vyhovuje mi to, když dodržuju jak cvičení tak kloubní výživu, jsem spokojená.

arrow
profile_image
Pajia
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Řeším stejný problém jako ty

Reaguji na Sellina: Mně ta čéška vypadává

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené