arrow
profile_image
MyTurn
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, brala jsem 4 měsíce clostilbegyt a duphaston a nepomohlo mi to,tak jsem se na hormony vyprdla a ted po 5 měsích se mi objevilo mraky malých cyst a jedna 3 cm na vaječníkách.Máte s tim někdo zkušenost a jak se to řeší? Zjistili mi to na urologii.Jde vůbec přesto otěhotnět?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na MyTurn: podle mě jsou to cysty s vajíčky, které nepraskly při ovulaci.. Měla jsem jich jednou na pravém19! a jsou li cysty, neprobíhá ovulace, nedá se otěhotnět, tedy z toho vaječníku, na kterém jsou. Mě na tom druhém mohly ovulace každý druhý měsíc normálně probíhat.. Ale jestli to máš na obou, myslím, že to asi nepůjde.. Na gyndu a šupky rychle.. mě dr nabídla z5 antiko, ale já se zatvrdila, že nechci a vesele se léčím ženským čajem od Lerosu.. Výborná věc, ms se mi luxusně srovnala a nemám žádný potíže.. určitě jdi za doktorem, tohle se samo nevyřéší.. hodně štěstí, H.

arrow
profile_image
MyTurn
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji,hm,asi to tak bude.A čím to může být,že se ti sice udělaji vajíčka,ale neuvolní se. Hormonama nebo neprůchodností?Už mě to nebaví řešit. Pořád mi gyndak nabízí hormony na srovnání. S těma to docela i fungovalo.Ale nechci to do sebe cpát.Ja beru teď všechno přírodní,Femigard atd a jak vidim,tak to mi taky nepomohlo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji MyTurn: Hormonama nebo neprůchodností?

neprůchodností to není, neprůchodnost je vejcovodů, ty máš problém, že se ti vajíčka udělají a hodně, ale buď potřebují víc času na uvolnění nebo potřebuješ opravdu antiko na půl roku, aby ty cysty vymizely a pak po vysazení antiko je velká šance hned první měsíc otěhotnět.. já mám takhle obě děti, jinak bych neměla šanci ani náhodou.. Femigard je na pr..d, pij ženský čaj od Lerosu, je to výborný, ale tak 3x denně.. mě to jediný srovnalo, i cysta mi zmizela.. je to běh na dlouhou trať, držím palec..chce to nějakého opravdu dobrého doktora, takové ty, co ti píšou kde co hned ode dveří fakt nesnáším.. máš problém otěhotnět? nebo proč vůbec ty hormony? H.

arrow
profile_image
MyTurn
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na hradecanda: jojo, už dva roky. Vysadila jsem a měla jsem to po 50 dnech a podobně..Pak jsem dostala asi po pul roce Proveru, ta nezabrala,pak Utrogestan,taky nic moc.Pak po roce se řeší neplodnost,takže Clostibegyt a Duphaston na 4 mesice ,s tim to šlo 29-30, k tomu jsem brala gynex a čaje.Pak už mě to nakrklo,tak jsem všechno vysadila.Takze dva mesice 38,38 dni.Začla jsem brat Femigard 33 a ted 34 a jeste to nemam,protoze se mi udelaly ty cysty.Takze bych mela jit zitra na vyvolavacku.Nekonecnej boj..Fakt zoufalost,hlavne i psychicky vycerpavajici.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji MyTurn: Fakt zoufalost,hlavne i psychicky vycerpavajici.

No jo, to věřím, chudáčku, je mi úplně jasný, jak to je těžký. Ale evidentně tohle nefunguje, buď doktor změní léčbu, nebo ty změň doktora. Vyvolávačka nic nevyřeší, jen to dostaneš a celý cyklus se ti ještě víc rozhází.. Ale dostaneš to.. Chtělo by to celkově změnit tu léčbu, zkus ty čaje, nech si je třeba namíchat i sypané.. Mě Femigard vůbec nepomáhal, dostávala jsem to po 20 dnech.. Moc ti fandím, ať se brzy vše zlepší a nezoufej, psychika je půlka všeho. H.

arrow
profile_image
franceska
od 28. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MyTurn: Ahoj, taky jsem dostala clostík mám ho na 3měsíce, ještě jsem ho nezačla brát.Bojím se abych neměla taky cysty.Četla jsem o nich.femigard jsem taky měla ale pak jsem ho prodala.Ted přemýšlím o gynexu.jinak já mám menses v pohodě po 28dnech přesně s tím problem nemám od vysazeni antikoncepce brala jsem 13let.spíš mám problem otěhotnět jen.

arrow
profile_image
MyTurn
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no nesmi se to brat vic jak pul roku. A ovulaci normalne mas?Ja prave ne. A protoze se neuvolni samy ty vajička,tak se mi kolem udělaji ty cysty. Včera mi gyndař řekl,že se mu to už nelíbí,že budu muset na uměly:-/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené