arrow
profile_image
pussinecka.19
od 9. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj lidi,
na stránkách školy jsem hledala něco ohledně příjmacích zkoušek na tento obor a našla jsem pouze okruhy a to jen asi v 5ti bodech, proto se chci zeptat, jestli někdo nevíte, jak je těžké se tam dostat a jestli někde na internetu nenajdu víc ohledně přijmacích zkoušek na tento obor, třeba testy z minulých let. Navíc jsem hledala počty přijímaných v roce 2013, to jsem sice našla, ale myslela jsem, že tam bude porovnání s minulými lety, kolik lidí se hlásilo a kolik se dostalo, což jsem se nedočetla, tak teda předem děkuju všem, co mi napíšou jakékoli info

arrow
profile_image
CarolineSweet
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pussinecka.19:
Ahoj,
nevím, jesti se hlásíš na prezenční nebo kombinovanou formu studia, ale u kombinovaných nám letos prominuli přijímací zkoušky. Ale neber to jako samozřejmost, byl pravděpodobně slabší ročník, protože loni se zkoušky dělaly klasicky. A více info o tom, co ve zkouškách může být je na jejich stránkách. Máš tam k biologii, matice i chemii rozepsané okruhy a co tyto okruhy zahrnují. Plus v přijímačkách býva ještě test ze všeobecného přehledu (dějepis, literatura, světové organizace, ...) a na to jsou super knížky od Fragmentu - Testy Všeobecný přehled a Témata Všeobecný přehled.
Odkaz s okruhem otázek zde, je to na stránce úplně dole v souborech ke stažení (okruhy otázek k přijímací zkoušce - bakalářské obory). A vzorové testy najdeš tady, pod titulem "Připrav se na přijímačky".
Chce to jen hledat a číst.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené