Ahoj,

chci se zeptat, zda již někdo vyzkoušel a nebo ví, jak funguje nová metoda prodlužování řas Volume (objemové prodlužování řas) viz články:

V současnosti nejvíce efektivní metoda – unikátní technika vějířového objemu z absolutně nic nevážících ultra tenkých řas (0,07mm)! V Česku tahle metoda ještě není moc známá a řasové stylistky pro velký objem používají hrubé řasy o tloušťce od 0, 20 mm do 0, 30 mm. Tenhle způsob je však prý zastaralý a nevyrovná se této metodě co se týče konečného výsledku, ale také pohodlnosti nošení, kdy se lepí více ultralehkých řas na jednu vlastní. Píše se i technika 2D a 3D, 4D a novinka lepení spodních řas. Tato metoda se nejedná o lepení řas ve tvaru Y nebo W a nejedná se ani o techniku lepení přírodních norkových řas. Hollywoodský objem nabízí Blink Lashes, nebo-li Mink Lashes, a také nově DIAMOND LASHES Volume. (tedy made in china).

Je to opravdu unikátní technika, a nebo raději zůstat při klasickém prodlužování a zahušťování řas metodou řasa na řasu....?

Ještě jednou se chci optat na tzv. Hollywoodský objem v prodlužování řas, nebo-li novinka v ČR v prodlužování a v zahušťování řas viz. téma.

arrow
Neprodává v Bazaru

Je to úžasné, doporučuji. Klidně se ptej.

arrow
profile_image
cioccolata
od 2. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také by mě zajímalo v čem je tato metoda lepší od klasické metody řasa na řasu. Chodí někdo na ty 3D nano, resp. objemové? Jak to vypadá po dvou týdnech atd.? Díky

arrow
profile_image
cioccolata
od 2. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prosím máte někdo zkušenost? Nebo mi to jen přijde, že nikdo na to nechodí?....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené