Dobrý den, potřebovala bych poradit s jedním problémem...U vietnamců sjem si koupila takový prášek v malém kelímku...vypadalo to, jako ta barva, kterou se dělají různé 3D motivy na nehty (kytičky, růžičky...). Myslela jsem si, že to jen stačí smíchat z vodou a bude to ono, jenže to vypadá, že je to s vodou nemísitelné (prostě se to nerozpouští...). Nevíte, co jsem si to vlastně koupila...popř. jak to správně naředit a použít? Chtěla bych zkusit ty 3D ozdoby...nevíte, kde to koupím v kamenném obchodě (a co si mám vlastně koupit?)? Děkuji

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Lucie95
řekla bych, že sis koupila obyčejné třpytky

Taky myslím, že jsou to obyčejné třpytky nebo prášek.
Podívej se na modeláži http://www.modelaznehtu.cz/shop.php?list=all&&cisl o=84

Těžko říct co jsi koupila,ale silně pochybuju že vůbec víš jak se co používá...nevím o ničem co by se používalo na nehty a míchalo s vodou....dej tady fotku toho co sis koupila a uvidíme co to vůbec je..

arrow
profile_image
Adeel
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě nehtařka dělá 3D kytičky apod. Je to prášek. Do nějaké vodičky namočí štěteček a ďubne s tím do kelímku s práškem, když to dá na nehet je to jen taková kulička a tu pak dotvaruje štětečkem do požadovaného tvaru, třeba lístku od kytičky apod. Ale co to je za vodičku nevím, ale normální to podle mě není.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na 3D se používají barevné akrylové pudry, které se mísí s tekutinou nazývanou Liquid (buď se používá rychle a nebo pomalu schnoucí na vzduchu).

Děkuji za odpovědi. Tak jsem přidala obrázky toho prášku...vůbec nevím, co s tím.

arrow
profile_image
Foxie
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je akrylový prach, to se nemíchá s vodou, ale jak tady říká AnyBany se speciální tekutinou, které se říká liquid. Liquid sice jako voda vypadá ale teda docela dost smrdí. Bez toho žádné 3D ozdoby nevytvoříš. Takže si to objednej z netu nebo skoč do nehtového studia, které prodavá i potřeby pro nehtovou modeláž.

to máš akryl potřebuješ k tomu http://www.aukro.cz/item1137105454_liquid_spa_se_s niz_zapachem_a_uv_filtrem_nemecko.html LIQUID napočíš štětec do LIQUID a pak do prášku a pomocí štětce vytvaruješ třeba kytičku a nebo jsou na to i formičky....je dobré mít na to přímo štětec..

Děkuji...moc mi to pomohlo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené