Ahoj holky
o henne toho veľa neviem, ale vždy, keď čítam príspevky, píše sa tam, že robí teplý nádych vlasov. Chcela by som trošku stmaviť vlasy, ale mám ich dosť zničené, preto som rozmýšľala o henne. Ale teplé farby mi nepristanú, chcela by som studený nádych. Ide to?

Reaguji na sonnie:
Pravděpodobně by jsi musela do blond barvy přimíchat trochu hnědé a černé.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ne nedá. Používala jsem Lush Caca Noire a na slunci jsem byla stejně červeno-zrzatá

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, úplně každá henna chytá do měděné, rezaté, žluté, medové.. jediná, která mi takto nechytla byla černá, ta šla jakoby do studené modro černé. (spíše při vymývání tekla modročerná voda) ale vlasy proste ztmavila bez odlesků do červena. Henna barví velmi málo, ěpíš jde o lehké dotonování puvodni barvy, ale na blond bych ji nedala, na plavé klidně ano a opravdu skvěle hojí vlásky. Když jsem používala henny měla jsem je nejzdravější jako nikdy, ale špatne se pak stahuje, pokud rada experimentuješ

Cituji Adluna: Henna barví velmi málo, ěpíš jde o lehké dotonování puvodni barvy, ale na blond bych ji nedala, na plavé klidně ano a opravdu skvěle hojí vlásky.

Barví málo? No, jak která. Ta nejlevnější henna z DM možná, ale kvalitní henna udělá i na první barvení krásnou intenzivní a výraznou barvu. Já mám dobré zkušenosti s - http://hennecolor.patriotcaffe.cz/page.php?41

Jinak k tématu - moje maminka používá hennu z Lushe Caca Brun a kupodivu má krásnou studeně oříškovou barvu, vždycky mě překvapí, jak hezká to je barva. Ale na každého to chytá jinak.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kitiara:
Ale ono to není že levná z DM za 69 je spatná a drahá je dobrá. Vždy jde o 100% hennu max nějaké jiné přírodní příměse jako je heřmánek, čaje, indigo atd. Vím, že henna chytá internzivně (i ta levná z DM) ale myslela jsem tím, že třeba z černé neudělá červenou, z hnedé blond a tak. Zkoušla jsem vždy jen ty z drogerie, ale spolužačky měly hennu od kadeřnic a je to proste porad jedna henna. Sám výrobce udává na krabiččce že henna je lepší jako zvýraznění původní barvy vlasů. Ale třeba z té středoevropské myší blond uděláte krásnou liščí po1. max 2. barvení. Hennu lush jsem nikdy nezkusila, ale láká mě! Líbí se mi ta světle šedo plavá až oříšková. A tvojí mamce to nejde vůbec do zlaté teplé? A jakou má původní barvu?

ďakujem za príspevky!
Reaguji na Kitiara: naozaj? a prosím ťa odkiaľ ju tvoja maminka kupuje? myslíš že na blond vlasy by mi mohla chytiť na takú tmavšiu blond?

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Kitiara: Já mám dobré zkušenosti s - http://hennecolor.patriotcaffe.cz/page.php?41

U henné color si myslím, že tam nějaká chemie je. Proto tak pěkně kryje.

..

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Adluna: měly hennu od kadeřnic

To jsem ještě neslyšela, že by kadeřnice dělaly a měly hennu...

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Elienka:
No taky mě to překvapilo, ale nedělaj to zdaleka všechny. Navíc maj uplně jiné henny (i odstíny) nez ty z drogerie.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené