arrow
profile_image
kosturka
od 9. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nemáte některá zkušenost? Po dvou císařích jsem svolila k podvázání vejcovodů, ale jakto tak bývá, rozmyslela jsem si to a chtěla bych ještě jedno miminko. Jediným řešením je asi umělé oplodnění. Předpokládám, že si ho budu muset hradit sama. Nemá tu někdo zkušenost? Případně kde sehnat informace, kolik tato metoda stojí

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Avanta má pravdu.. Myslím, že s rizikem dalšího císaře ti to gynekolog nedovolí..

arrow
profile_image
wonmon
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Třetí těhotenství po dvou císařích není až tak neobvyklé. Je ale potřeba posuzovat to individuálně. Někdo může mít jizvy špatně zhojené, dělohu v místě řezu ztenčenou, to pak doktor další těhotenství pro rizikovost důrazně nedoporučí. Pokud by ale bylo všechno v pořádku, tak proč ne. Doporučuje se větší časový odstup mezi porody, a taky skoro jistě půjde znovu o porod císařským řezem, doktoři podrod přirozenou cestou nedovolí.

arrow
profile_image
franceska
od 28. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám kamošku, ta měla dva cisaře a za rok byla zase těhotná a třetí cisař.říkali jí že je to riziko zdravotní taky porodila v 7 měsíci.

arrow
profile_image
Aileenka
od 19. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám dvě kamarádky, co mají tři děti a všechny císařem, problém žádný, akorát třetí porod po dvou císařckých řezech je císař už automaticky.
Nejlepší bys měla se objednat někam do centra asistované reprodukce, tam ti všechno řeknou, nemusíš mít doporučení gyndr., a nebo to zkus přes gyndaře, třeba můj zrovna s jedním centrem spolupracuje, tak by i nějaké to info věděl, tak třeba i ten tvůj.
Vzhledem k tomu, že máš zneprůchodněné vejcovody, tak u vás připadá v úvahu jen IVF, tzn. oplodnění ze zkumavky. Cena bez pojišťovny se dle mého bude pohybovat v desítkách tisíc korun.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené