arrow
profile_image
ema111
od 1. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte,
v pondelok som bola na modelácií, v utorok idem an kontrolu a rozmýšľam, či dať nejakú pozornosť doktorovi za jeho robotu Viem, že im musíme za tie operácie dosť platiť, ale aj tak by ma zaujímalo či ste doktorovi poprípade sestričke, ktorá sa o vás po operácií starala, niečo dali, napríklad dezert, doktorovi fľašu alebo niečo podobné. Ja som mala úžasnú sestričku pri sebe po operácií a aj doktor mi úplne vo všetkom vyšiel v ústrety, tak nad tým uvažujem. Ľutujem, že som nič so sebou na opku nevzala, ale tak vôbec som v tých stresoch na toto nemyslela Budem vďačná za každý názor

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, někdy se mi stane, že chci někoho takto podarovat, podekovat...a pak dávám bonboniéru MERCI...protože si myslím že je to i praktické, každá čokoládka zabalená zvlášt, muže být delší dobu otevřená a může se bez obav nabídnout dalším

arrow
Neprodává v Bazaru

Já dávala doktorovi propisku od Parkera (ale fakt že z těch levnějších) a kafčo. Ale mně dělal rekonstrukci na pojišťovnu a preventivní mastektomii s implošem na klinice, takže mi kozy ladil vlastně uplně komplet, a strašně dobře odvedená práce, takže já byla opravdu moc a moc vděčná.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte holky,mě operace teprve čeká,ale vím,že kamarádka dávala jako poděkování kvalitní víno.Také jsem zvažovala,jestli něco dát nebo ne....

Cituji farahh: dávám bonboniéru MERCI.

No jo, ale měla bych strach, že takový věhlasný doktor asi nebude zvědavý zrovna na ne příliš kvalitní sladkosti ( i když sakra dobré ... já bych asi to Merci sežrala od nervů už před OP )
Taky přemýšlím, jestli a jak se revanšovat - doktor mi bude dělat navíc překlad lékařské zprávy do angličtiny a jsem mu vděčna za pár dobrých rad, co mi dal při konzultaci. Asi to vyřeším nějakou drahou flaškou, co jiného chceš dát staršímu chlapovi ....

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus: a jo, jsem nečetla pořádně myslela jsem běžný zákrok a dárek sestře...na žádný operaci jsem nikdy nebyla, tak nevím

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ženám vlastně v zásadě dávám jako poděkování vždy pěknou kytici. Úspěch to má vždy velký a z vlastní zkušenosti můžu říct, že mnohem větší než bomboniéry apod., protože "to" dává každý.
Jednou jsem dokonce kytici dala i muži, což prvoplánově nebyl můj záměr - měla tam sedět ženská..., ale i to byl nakonec moc velký úspěch. Dle jeho vlastních slov to je skvělý, protože flašky dostává pořád a tou nádhernou kyticí potěší manželku a ještě se může chlubit, že poprvé dostal kytku od ženský.
Mimo to si mě velmi dobře pamatuje a to se někdy docela hodí.

Já sama za sebe samozřejmě neodmítnu žádný dárek, ale upřímně bomboniéra nebo flaška je pro mě spíš méně cenný dárek, který mě nijak neosloví. Tedy nechci se nikoho dotknout, to rozhodně ne! Je to samozřejmě dárek a tak to chápu, ale putuje k těm ostatním do skříně. Jestli drahá nebo levná... to má význam jen do té doby do které je to vzácnost, ale když jich je moc, tak je to prostě jen další věc ve skříni, která se někdy sní/vypije, ale upřímně si ani nevzpomenu od koho to je a tak.

Jiná věc jsou takové dárky od blízkých, ale ti přesně ví jakou čokoládu mám ráda nebo co mi chutná na pití.

Tohle je super téma! :) taky uvažuji co dát memu dr.za to že při mě stál v tom nejhorším a pomohl mi zachránil mi prso ... Jsem nesmírně vděčná za to co pro mě udělal... Nejaký nápad by se mi taky hodil :)

arrow
profile_image
ema111
od 1. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no mňa dako nič nenapadá, asi mu dám nejakú kvalitnú čokoládu a nejakú fľašu...aj keď neviem, či pije alkohol....ani káva by nemusela byť zlá, ale tak ktovie čo má rád..nevadí, ak to nebude podľa jeho gusta, podaruje ďalej A ešte rozmýšľam, že kedy mu to dať, či na poslednej kontrole alebo hneď na prvej, asi skôr na poslednej čo? Aj pani sestričke by som rada dala bonboniéru, ale keď neviem kedy a ako robí. Myslíte, žeby bolo odo mňa drzé, keby som poprosila pána doktora, aby jej to odniesol?

Reaguji na ema111: Jsem zdravotní sestra (ne teda na plastice) a ze zkušenosti vím, že co pošleš sestrám po doktorech, nedostanou.Je i to milejší poděkovat osobně, jestli to chceš udělat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené