arrow
profile_image
Mia13 mojeid
od 14. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mate: mě vážně kožařka, gynekoložka a kamarádka, která studuje 6. rokem lékařství říkaly, že se mladé tělo viru dokáže během pár let zbavit. Samozřejmě to tak ale není u každého.. Vir prý v sobě má cca 70% mladých lidí, kteří žijí pohlavním životem aniž by se u nich nějak projevil..čím jsou starší tím větší získávají imunitu a žen okolo 40roku které vir mají (nemusejí mít ještě kondylomata) je asi 25% - to mi vysvětlovala gynekoložka.Projeví se právě u toho kdo má slabší imunitu.. Např. Já jsem na to přišla krátce poté, co jsem vyléčila zápal plic..
Jak to s těma virama je, asi nikdo přesně neví, každopádně já věřím těmto vcelku optimistickým tvrzením

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mia13:
vírusu HPV sa telo nezbaví,je to presne ako opar/herpes/.Ak si ho už raz mala vyhodený napr. na pere,ostáva ti po celý život.Ani mladé telo sa ho nezbaví,ak je dobrá imunita organizmu, tak sa neprejaví navonok /opar,kondylómy.../ale drieme v tele,skrátka tam je, len o sebe nedá vedieť.Takisto kmeňov HPV je viac druhov,niektoré sposobujú rakovinu krčka maternice.Áno, je to v prvom rade o imunite.

arrow
profile_image
staninka_ts
od 13. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, děkuju za info, určitě je hodně z nás, které tyto "příšerky" trápí

Souhlasím se Stáninkou- děkuji za další infa..
Holky, co mě moc mrzí je to, že se o této nemoci nemluví... když je to tak rozšířené, tak by o tom taky měla být pořádná osvěta! Já že nějaký virus HPV existuje, nevěděla až do svých 20let :---

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené