arrow
profile_image
Terulka
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,
potřebovala bych od vás poradit a také se vám svěřit… mé dceři je 16 let a na začátku letošního roku se zamilovala. Na tom není nic, tak zvláštního, ale ten muž má 35 let. Všimla jsem si, že je nějaká “jiná” a ona mi řekla, že se zamilovala. Byla jsem překvapena, ale na druhou stranu ráda. Vzorně se učí, je slušná, domů nepřišla nikdy pozdě a na diskotéce byla myslím jednou. Když mi řekla, že je zamilovaná, tak jsem se ji hned samozřejmě začala vyptávat, jak se jmenuje, kolik mu je let atd. Ona mi, ale na to odpověděla, že mi vše řekne, až bude ten správný čas. Jednoho dne mi řekla, že Petr mě zve na kávu. Dcera tedy vše zařídila. V kavárně jsem byla první a za chvíle ke mně přišel muž (musím říct, že sympaťák) donesl mi kytku a zeptal se mě jestli jsem matka Terezy. Zůstala jsem v šoku…je o pět let mladší než já. Rozpovídal se, že se prostě zamiloval, že má mou dceru rád a že to s ním myslí vážně. Nevěděla jsem co mám dělat. Zkoušela jsem dceři domluvit, že je o skoro 20 let starší a ona mi řekla, že je to prostě láska a že ho má ráda a on ji. Chodí spolu do kina, na procházky, do divadla, zve ji na večeře. Po pů roce spolu začali žít intimně. Dcera bere prášky. Prý je něžný a do ničeho, co nechce ji nenutí…musím říct, že si rozumí. Ale já nevím. Reakce okolí není zatím žádná, nevím co s ní mám dělat…vždyť je ji 16 let.
Vím, napsala jsem to chaoticky. Děkuji ale za vaše názory.

Já myslím, že to s ní asi myslí vážně, když to takhle pekně naplánovali a dali si záležet, aby se seznámil s tebou a nic ti nedělají za zády. Je hezký, že se ti i dcera svěřuje a máš nad tím tak jakoby ,,dohled". Myslím, že je lepší jí nic nezakazovat a vidět, co z toho bude. Láska si prostě nevybírá Třeba se za pár let rozejdou, nebo taky ne a zůstanou spolu....Tobě vadí jen ten věkový rozdíl?

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Terulka: já si myslím, že zákazy asi nemají cenu kdyby mi naši přítele zakázali, tak bych je stejně neposlouchala...spíš se to ještě zhorší, protože se vytratí z vašeho vztahu s dcerou důvěra a ona vám potom nic neřekne, takhle ji alespoň máte "pod kontrolou" tím, že vám o něm alespoň něco řekne...s tím se asi moc dělat nedá ale podle mě to není žádná tragédie, pokud se jedná o slušného chlapa...v dnešní době je takových vztahů hodně...já když jdu někam s mým tátou, myslí si, že jsem jeho žena a to je o 25 let starší než já

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lency: napsala jsi to podobně jako já souhlas

Já v 15 letech začala chodit o 14 let starším a mamce se to taky moc nelíbilo. Ovšem pak si zvykla, o nic zásadního nejde. Pokud se mají opravdu rádi a on je svobodný (viz např. film škola života), tak je jenom dobře, že má někoho, kdo ji půjde dobrým příkladem a dohlídne na ni.

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji CarollinCalico: kdo ji půjde dobrým příkladem a dohlídne na ni.

záleží hodně na tom, co to je za chlapa

Cituji Terulka: dceři je 16 let

Cituji Terulka: ten muž má 35 let.

Cituji Terulka: Po pů roce spolu začali žít intimně.

Z mého pohledu je to úchyl i kdyby se choval jako šlechtic nikdo normální by nespal s dítětem!Fuj,být na tvém místě,tak jemu nechám zpřerážet nohy a rychle by zapomněl,že tvé děvče existuje.
Promiň,ale tohle bych nesnesla.

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pořád lepší, když je spokojená se starším (a fakt mi dle popisu přijde jako fajn chlap) než aby jí trápil nějaký sedmnáctiletý puberťák. Pokud jsou spolu šťastní, tak asi nemá cenu jí to nějak rozmlouvat, já být na jejím místě, tak bych stejně neposlechla

Cituji Laky: nikdo normální by nespal s dítětem!

Souhlasím, já byla v 16ti fakt děcko.
Ale dnes znám několik holek, které jsou v 16ti natolik vyspělé, že strčí do kapsy jakoukoli dvacítku a výše... V mnoha případech je to "jen" číslo.

Souhlasím s Laky. Já osobně bych udělala takovou scénu, že by ten vztah ukončil. Jedna informace tady chybí...jeho stav.

arrow
Neprodává v Bazaru

A co když už má třeba děti? Ve 35 už má dost vysokej věk..Já bych to asi tolerovala,ale víc bych si ho proklepla

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem už v šestnácti žila v o 13 let starším, což není zase tak moc. Naši byli nejdříve trochu překvapeni, ale teď jej mají velmi rádi a vše je v pořádku. Ještě jsem chtěla dodat, že dcera si stejně udělá to, co se jí bude zdát lepší a lásce neporučíš. Proto bych ji být Tebou nechala volnou ruku v rozhodnutí, s kým bude. Přece jen, za chvíli je dospělá, a pak už to bude jen její věc. Dnes už to není nic nenormálního, tento věkový rozdíl je ještě hranice, kde to je dle mě normální. 20 a více už většinou bývá velký rozdíl především v názorech, ovšem není to pravidlem.

Z vlastní zkušenosti moc dobře vím, že když je něco zakázáno, tím více to láká Naši mi zakazovali všechny expartnery a i když jim zpětně dávám za pravdu, v ten moment jsem dělala maximum pro to, abych našim odolala.
Takže i proto bych souhlasila s tím, vztah nezakazovat.

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chlap v pětatřiceti je dospělý muž a děvče v šestnácti, i kdyby bylo sebevyspělejší a chytré, tak je to pořád dítě, je tam rozdíl v životních zkušenostech, nemá ještě "odžito" a normálnímu chlapovi nemůže být rovnocennou partnerkou.Dotyčný si možná libuje v roli profesora Higginse a není schopný mít vztah s rovnocennou partnerkou.
Já bych to dceři netolerovala, holka v šestnácti má chodit na rande, do kina, poznávat nové lidi (i kluky) a ne rovnou skočit do vážného vztahu s chlapem, který by jí mohl dělat tátu.

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No jako jsou spolu +- 8 měsíců, začal s ní spát po půl roce, je šťastná, bere antikoncepci, mamě se svěřuje.. Nechala bych to tak..vždyť dnešní mladí kluci jsou mnohem horší, po sexu by jí mohli odkopnout atd...
Pokud je spokojená, nechala bych jí žít..
P.s- moc se mi líbí jak naplánovali to seznámení..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené