Za 14 dní odjíždíme s malou do SAE a najednou mě tak napadlo,že má svůj pas,jenže ona se jmenuje jinak,než já a přítel s náma neletí,po kterém se jmenuje.A teď mám strach,aby s tím nebyly problémy.Jakou máte zkušnost eventuelně Vy?Moc díky za Vaše rady.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A nemáš ji napsanou třeba v občance??

Ne,právě nikde.Tak si říkám,že by bylo lepší,zítra zajít na pasovku,aby mi ji připsali do pasu.Jenže nevím,jestli se to stihne,za tak krátkou dobu.Jestli zase na to nemají ten jejich měsíc.

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A nedá se to nějak vyřešit rodným listem? Tam přece jako matka uvedená jsi.. Tak třeba nějaký úřední překlad nebo tak.. (ale to mě jen tak napadlo)

Cituji Michaela125: ,aby mi ji připsali do pasu

To už ale nejde od 1.7.2011, dítě musí mít svůj pas. Udělala bych překlad rodného listu, nechala ho úředně ověřit a to by mělo stačit.

arrow
profile_image
svarcovaeva
od 5. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no a jak to máš s vízem?? Do SAE musíš mít vízum a na vízu je uvedené jméno dítěte. Bývá tam uvedené křestní jméno. Pokud má jiné, může být problém, protože jsme také dělali vízum pro maminku která měla jméno dítěte jiné než otec a matka. Muselo se to hlásit na vízovém v UAE. Ale to by jsi již měla vědět protože vízum trvá vyřídit min týden, takže si myslím, že snad vízum máš, pokud letíš za 14 dní, ne??

arrow
profile_image
svarcovaeva
od 5. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

omlouvám se, pokud má dcera vlastní pas a má své vlastní vízum, tak problém nebude. myslela jsem že ji máš napsanou v pase s jiným jménem.

Moc děkuji za Vaše rady,to mě nenapadlo,že mě bude mít napsanou v pase jako matko.Díky moc a hezký den

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené