arrow
profile_image
lacki
od 2. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, jsem 4tý den po lipce celého břicha mikro kanylou, nemám ani stehy na rankách. Vzhledem k tomu, že jsem po dvou porodech a kůže už neni asi extra elastická, už druhý den jsem viděla pěkný výsledek (odsáto 800ml). Myslíte, že nosit kompres až 8 týdnů, jak říkal Dr. je nutné? Po té mikro kanyle mi to přijde dost, zas tak hroznou tu kůži nemám a kromě chvíle, kdy mi to přišlo k sobě a musela jsem si dát prášek, mě břicho bolí minimálně a i jsem hned ode dne operace spala na břiše. Otok vidím hlavně úplně dole, jinak žádné extra natékání nevidím. Trochu mě ta doba nošení děsí.
Jinak mám dva černé kompresy po lipo břicha vel.S, tak mám jeden k mání, je jak nový, nošený ani ne týden - více v bazárku.

Já byla na vaser lipo boku v lokále pak břicho stehna v celkové kde dělali i prsa a nosila jsem to prádlo opravdu 6 týdnů i když to byl opruz.. Též jsem po 2 dětech a výsledek je opravdu znát... Sice tam mám strie a lehce povolenou kůži ale rozhodně 100 x lepší než před.... Raději to prádlo vydrž.

Cituji lacki: Myslíte, že nosit kompres až 8 týdnů, jak říkal Dr. je nutné?

Myslíš, že je vhodné spíše následovat radu neodborníka na internetu než-li doporučení odborníka doktora? Řekla bych, že odpověď je jasná.

arrow
profile_image
Henrieta007
od 29. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Po slimlipo brucha som tiež nosila prádlo 6 týždňov, ako mi povedal operatér, myslim, že to bolo dosť drahe a zasah do organizmu na to, aby som si to sama pokazila
A jasne, je to poriadna otrava - ale výsledok je na cely život
ver odborníkovi, ktorý ti to robil

arrow
profile_image
Lorelein
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na naší klinice doporučujeme po liposukci nošení kompr. prádla 6 týdnů.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené