arrow
Neprodává v Bazaru

Zaujala mě luxusní pera od Delta Italy, například jejich aromatická pera, která voní, pero s červenou papričkou, které přináší štěstí, nebo pera se Swarovski krystaly. Máte někdo zkušenosti s těmito pery? Zvažuji některé z nich pro švagrovou, kterou přijali na vysokou.

+ Prosím o radu, je lepší vybírat pero, roller nebo kuličkové pero? S čím se lépe píše, co je lepší?

"Jedinečná vonná pera s unikátním řešením, které nesou pouze pera Delta Italy. Tato pera mají uvnitř speciálně navrženého klipu zvláštní flakónek. Jednoduše otočte kuličkou na vrcholku klipu, která je zároveň držátkem speciální dřevěné tyčinky napuštěné esenciálním olejem. Poté, co je tyčinka ponořena do esenciálního oleje přibližně na 20 minut, uvolňuje blahodárné aroma po dobu 14 dní. Ke každému peru z této kolekce přikládá Delta 10ml flakonek speciálně vyvinutého esenciálního oleje. Každý olej byl vyvinut tak, aby po aplikaci na kůži navozoval příjemné pocity. Každá kolekce má svou osobitou vůni."

arrow
Neprodává v Bazaru

Prosím, poraďte.. nevíte, jaký je rozdíl mezi rollerem a ballpointem? Mně přijde obojí stejné, ale určitě v tom je rozdíl, chtěla bych švagrové pořídit to, s čím se lépe píše

arrow
Neprodává v Bazaru

Helena
Díky.. takže bys řekla, že roller bude lepší? A to je ten, jak má šroubovací víčko (nebo otáčecí do strany)? Ten šroubovací bych asi nechtěla, to je asi nepraktické (nebo ne?) .. s čím píšeš ty?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené