1. . .6789101112. . .1415

framboise
To je pravda. Je to už delší dobu, co jsem na to přišla. Ale až teď jsem našla pořádné fotky, na kterých je vidět, že jsem měla pravdu.

arrow
profile_image
marrie
od 26. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moderátorka

Jezus christ, to je teda nálož
Ale jak už se tu ozvalo, chlapi z ní musí šílet.. většina. Holky tady aspoň vidíme, že chlapi jsou prostě takový zvířátka, co jednají pudově. Dřív když jsem četla nějaké pánské komentáře na takovýhle ženský, šílela jsem, ale teď se jen pousměju a řeknu si: oni za to nemůžou, v tomhle jsou jak zvířátka kozama zaslepenej mozek, vroucí krev v hlavě (a nejen tam ) a už by nejrači však víte co

arrow
Neprodává v Bazaru

marrie
Neřekla bych, znám víc dolňáků než horňáků a dokážu si představit, že by její vnady označili vemeny apod. -tím ovšem já osobně nechci urazit žádné takto obdařené dívky a ženy. Jen vím, že klukům se většinou větší jak 4ky nelíbí a některým už od 3jek nahoru ne

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně osobně přijde, že už se to krapet přehání. Tak se mu líbí. To ej vcelku přirozené. I mně se libí jiné ženy než má drahá polovička a to že jsem si jí vzal ještě neznamená, že si vypíchnu oči abych už žádnou neviděl.
danysska
Narušuje to nějak váš vztah? Tím myslím z jeho strany. Okřikuje tě abys ho nechala, když si prohlíží její fotky? Zanedbává tě kvůli ní? Ale pozor, chtěl vědět zda se tak chová pokud ho nevyprovokuješ, to znamená, že mu neříkáš, aby to zavřel, neječíš na něj a tak podobně. Prostě když ho normálně požádáš o pomoc, názor, cokoli a on odmítne kvůli ní. Pak by to mohl být problém, jinak je to jeho koníček. Pořád mi to přijde o něco lepší než kdyby honil takové holky v baru.

A mně se nelíbí.

PardGalen
No tak jasně že je to lepší, než kdyby takové uháněl ve skutečnosti. Ale nevím, proč by se tohle chlapům mělo tolerovat. Měl by snad fungovat dvojí metr, že chlap může čumět na každou hezkou holku, ale naopak by mu třeba vadilo, kdyby se jeho polovička otáčela za každým fešákem?
Chlapům by asi taky nebylo příjemné, kdyby jejich polovičky obdivovaly nasvalené borečky, stahovaly fotky, videa a povídaly si s kamarádkama, který je lepší, který ho má většího apod. Tohle podle mě asi taky spoustě chlapů není příjemné. Zvláště když třeba oni nepatří do té kategorie krasavců, o které je velký zájem.
Ženské jsou prostě trochu jiná stvoření. Když se ten jejich chlap dívá na hezčí slečny, tak spousta žen hned začne přemýšlet nad tím, že jsou ošklivé, nelíbí se mu, měly by se sebou něco dělat atd.

arrow
Neprodává v Bazaru

danysska
To myslíš vážně?
Takže ty kvůli tomu, že ten tvůj má nějaký ideál, konkrétně malou, drobnou, extrémně prsatou brunetu schopná se snažit ji napodobit? Neměla by jsi být pro něj ty ta nej, ta na prvním místě, ta nejkrásnější v jeho očích, ta kterou miluje i když nevypadá jak neznámá holka z internetu/časáku? To je na mě moc!

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

danysska
Já se chci líbit. A chci se líbit jemu. Tudíž už nejsem blondýna, ale je ze mě bruneta. Snažím se hubnout a na silikony se taky chystám, až na to budu mít. Jen proto, abych se co nejvíc přiblížili tomu "ideálu". Vím, zní to asi blbě, ale je to tak. Mám to prostě v povaze a nesnesu být ta druhá, horší apod.

Tak to je docela hrozný,to se neuraž.Ty kvůli němu nebudeš už sama sebou?Uděláš ze sebe jinou ženu?Hele,asi si jeho ideál taková jaká jsi a tím to můžeš pěkně pokazit.Pak se mu taky už naopak líbit nemusíš
Když změnu na sobě,tak hlavně kvůli sama sobě a ne kopírovat "někoho" jen proto,že na to kouká na netu.
Doufám,že si to rozmyslíš a neuděláš takovou blbost!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji danysska: Když se ten jejich chlap dívá na hezčí slečny, tak spousta žen hned začne přemýšlet nad tím, že jsou ošklivé, nelíbí se mu, měly by se sebou něco dělat atd. A třeba já patřím mezi ně. Já se chci líbit. A chci se líbit jemu. Tudíž už nejsem blondýna, ale je ze mě bruneta. Snažím se hubnout a na silikony se taky chystám, až na to budu mít. Jen proto, abych se co nejvíc přiblížili tomu "ideálu". Vím, zní to asi blbě, ale je to tak. Mám to prostě v povaze a nesnesu být ta druhá, horší apod.

Ahoj, promiň, ale to je i na mě docela dost. Přesně jak píše Zanet96, pokud chceš všechno tohle podstoupit jen kvůli tomu, že je to jeho ideál, už to nebudeš absolutně ty. Tak jako my, tak i chlapi mění své názory a ideály, tak neblbni
Když jsem s přítelem před 4 roky začala chodit, tak se mu líbily blonďané, drobounké slečny, s malýma prsama.....já byla brunetka, nikdy ne silná, ale prostě ženská, s obrovskejma prsama Ale i když mi řekl, jaký je jeho ideál, nikdy mě nenapadlo se k němu blížit, nebo žárlit na krásky z internetu (vlastně ani na krásky na ulici). Důležité je být svá a myslím, že tím chlapa přesvědčíš o tom, že ty si vlastně ta nej

PS: na silikony nechoď prosím tě, máš skvělý základ, tak maximálně úprava

framboise
Zanet96
Neříkám zkopírovat tuhletu.
A takovýdle prsa teda určitě ne, to už je fakt moc a nelíbí se mi to. Je to přehnané. Určitě bych našla na netu jiné fotky, které by byly blíž tomu co bych se sebou ráda udělala.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

danysska
Prosím Tě,neblbni.Nevim,ale stejně to na mě působí tak,že hlavní roli k té změně hraje on a to,že si nevěříš.
Nemyslím to vůbec zleje mi to spíš líto,jelikož si krásná holka!!
Taky bych chtěla být jiná,ale co,já jsem já.tak proč se chtít podobat nějakému jinému ideálu.

Lali
Jasně, bude se mnou, ale vždycky bude čumět po něčem lepším, co doma mít prostě nebude. To mě doslova vytáčí.
Někdy mám sto chutí ho za to nakopat do zadku, ale zároveň chci dělat něco pro to, abych se líbila.

danysska
hlavně seš mladá, tak neblbni. A jeslti se mu teda líbí takové, jak říkáš, tak proč si přesně takovou nenajde? asi na to chlapec nemá, viď? Takže ho nech, ať si slintá nad touhle pindou a ty nedělej žádný kraviny, kterýách bys později mohla litovat.

Zanet96
To už jsem tady psala do jiných témat. Vždycky jsem měla "štěstí" na blbce, kterým jsem nebyla dost dobrá a podváděli a lhali. Utíkali se vyspat s takovýma slečinkama, které jim připadaly hezčí.

Miabella
Jasně že na to nemá. Taková by o něj ani pohledem nezavadila.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

danysska
hele,jsi mladá a věř,že znám ty blbouny co lžou atd..,už jsem si taky něčím prošlaAle neblázni,bude to škoda
A hele,když se předěláš k obrazu té jeho vysněné,myslíš,že už po jiných koukat nebude?
Nehledě na to,chlapi prostě na ženský čumí,to musíš sama vnímat jako ženská,ne?
Ty jsi ta jeho princezna

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené