arrow
profile_image
jancmo
od 16. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na imoen: Jsem úplně stejný typ jako ty. Na pohyblivé víčko dávám vždycky bílý stín s perletí, okolo oka pak tmavě hnědý - teď jsem si koupila od Alverde Deep brown. Oči si líčím výrazněji, takže používám i linku na horním líčku na běžné líčení. Na večer pak používám černé stíny. V zimě se mi pak líbí šedé stíny nebo kombinace modrých a hnědých stínů, s mojí bledou pletí to docela jde. Co mi vůbec nesluší jsou fialové a zelené stíny. Do teplých odstínů se vůbec nepouštím, zvýrazňují mi kruhy pod očima a vypadám jako těsně před smrtí. To platí i pro tvářenku.

arrow
profile_image
goldiegirl
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, jsem stejný typ jako ty - hodně tmavé hnědé oči (taková hořká čokoláda), tmavě hnědé vlasy a tmavé obočí studeného odstínu. Taky pořád nemůžu najít to pravé, navíc mám menší a zapadlé oči Přes den si většinou udělám slabou linku tmavě šedou nebo tmavě hnědou tužkou a řasenku, občas použiju šedé stíny a snažim se vytvořit kontrast, ale zdá se mi, že v šedých stínech moji oči "pohasnou". Nedávno jsem si v DM pořídila stíny od Alverde
http://www.beautyaddict.net/alverde-naturkosmetik -baked-eye-shadow/

je to ten odstín golden chestnut) a líbí se mi na sobě. I když v názvu je golden, tak mě osobně nepřijdou zbarvené do teplého odstínu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené