Ahoj holky,
právě jdu od zubařky a to co jsem tam zažila byla teda šílenost!! Vrtala mi 1 zub a říkala, že tam mám jen malý kaz, takže mi ani nenabízela anestezii (jak později říkala). Byla jsem tam sice (díkybohu) jen půl hodiny ale za tu chvilinku jsem teda zažila neskuteščnou bolest co u zubaře snad ještě nikdy! Takže už toho mám dost a rozhodla jsem se změnit zubaře! Hodně by mě zajímalo, jestli někdo z Vás byl v tomto Dentálním centru ve Zlíně. A pokud ano, jak jste byli spokojené, jestli je to tím laserem opravdu bezbolestné a jaké jsou zhruba ceny. (na webu jsem se pochopitelně dívala, ale to mi nestačí)

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Aniittek: Proč sis prostě neřekla o umrtvení? Pokud je jinak dobrá a odvádí kvalitní práci v rozumné cenové relaci, tak nemyslím, že je dobré se jí vzdávat.

Reaguji na valux: protože to měl být prý "malý kazík" a je jedno co a proč a jak... Nejsem s ní spokojená, takže jiného zubaře si hledám tak či tak... Prostě se zde ptám na JASNOU otázku, tudíž jestli k ní nikdo nic nemáte, nereagujte prosím

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Aniittek: JASNÁ otázka s půlstránkovým vylíčením úplně něčeho nepodstatného... Ok. Nereaguji.

Reaguji na valux: A co je nepodstatného na mém dotazu viz výše?
To, že jsem k tomu přidala nějaké info navíc, tak to proto, že znám zdejší diskuze a že se stejně vždycky JASNÝ dotaz ubere úplně jiným směrem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené