arrow
profile_image
Maajka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, poradíte mi někdo kam jít na dent. hygienu v Liberci? Já už se rozhoduju snad už půl roku, že někam zajdu..... Jenže mam panickou hrůzu ze zubaře, kam chodím jednou ročně a mam vždycky strašný nervy. Jenže se mi zdá, že zubařka neodstraní zubní kámen pořádně a celkově se mi asi moc nevěnuje. Máma i babička mají problémy se zuby a já se strašně bojím paradentózy, dělá se mi zubní kámen a zdá se mi, že mi natýkají dásně Jenže ten strach z ordinace je pořád nějak silnější než já! Strašně se bojim, že tam bude nějaká přísná doktorka nebo doktor (spíš bych šla asi k ženě) a ani mi neřeknou co budou dělat a začnou se mi vrtat v puse... brrrr......a to že umírám strachem jim bude k smíchu a budu pro ně jen další práce, jako mám ten pocit u své zubařky. U tý mam vždycky pocit, že mi vyrve zubní kámen i se zubem, a to jsem jí řekla,že bych to chtěla udělat tím laserem, který tam má, no a najednou koukám a ona už mi ho ztrhávala tím rypadlem ! A tvářila se jako by nic. Mohla mi aspoň říct, proč to tím laserem třeba nejde... Prostě bych chtěla jít někam, kde budou trošku přívětivěšjí a budou ochotný vnímat co jim říkám. Tak děkuji za rady a i vaše zkušenosti . Díky ( Jsem se nějak rozepsala )

arrow
profile_image
Maajka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak holky, copak žádná z vás není z Liberce a závoreň nechodí na dent. hygienu ?

arrow
profile_image
Alchymistka mojeid
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

30

Maajka
v ambulatoriu je dentální ordinace úplně nahoře,dámy kolem 35 moc šikovné.Je dobré mít doporučení od tvého stomatologa a asi budou chtít i RTG.
Není to sice úplně nejpříjemnější,ale má to smysl.
Chodím 2x ročně cca 600,- první návštěva byla cca za 1500,-
Ještě je dobrej zubař v Moskevské ulici ale to si připrav minimálně 2 tisíce.

arrow
profile_image
zodiack
od 4. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Maajko, já jsem studentka dentální hygieny ve druhém ročníku. V červnu roku 2010 mám praxi v Liberci, kde bydlím, pokud budeš mít zájem můžu tě zdarma ošetřit, samozřejmě pokud bys měla zájem chodit pravidelně podle stavu tvého chrupu, tak ti mohu doporučit nějaké hygienitky. Pokud bys byla spokojená semnou, jsem na praxi i v listopadu a další školní rok budu končit a nastupovat v práci. Jinak vím o hygienistkách v 5.květnu - MUDr.Fialová je jejich zaměstnavatel, ale ty neberou vždy pacienty od jiných zubařů než z jejich budovy. Vstupní vyšetření myslím 700kč, pokud to nezměnily... hodně štěstí, v případě zájmu mi můžeš napsat mail.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené