arrow
profile_image
miris
od 25. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Máte někdo zkušenosti s deodorantem Lavilin? Používala jsem antiperspiranty, ale slyšela jsem, že jsou nebezpečné a chtěla jsem změnu. Bohuže tolik chválený deo-krystal na mě nefunguje a tak jsem se vrátila k antiperspirantům, nevadí mi ani tak pot jako ten zápach. A teď jsem se dočetla o Lavilinu, stojí ca.400,-kč.

arrow
profile_image
Bobiška
od 11. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Na deodorant Lavilin jsem narazila náhodou, když jsem projížděla solnou kosmetiku. Čtení bylo velmi zajímavé a lákavé, že jsem neodolala a objednala. Mají ve více formách, já si vybrala kuličku (možná jsem mohla tuhý, ale teď už je to jedno) Cena kolem 400,- + dobírka, takže celkem pálka, ale asi jsem čekala zázraky Složení už si příliš nepamatuji, ale bylo to bez hliníku a parabenů, ale nějaký ten PEG tam byl také A výsledek? Pár dní jsem nepoužívala do podpaží nic, podle návodu, což nebylo zrovna ok... a po dvou dnech jsem nanesla Lavilin. Ale celých 72hodin bez potu jsem nevydržela, jak sliboval výrobce Vůně je příjemná, teď ho používám jako klasickou kuličku. Už bych si to za tu cenu nekoupila, ale dosti lidí si Lavilin pochvalovalo. Jedině to jednou zkusit, ať víš, zda bude na tobě fungovat. Používám deodorant bez hliníku La Roche Posay a roll-on Sanoflore. Dá se koupit v lékárnách, ochotně mě to objednali. Cena 160,- a 130.- takže super a výsledek lepší než s Lavilinem Sanoflore je čistě přírodní (ostatní přírodní na mě nefungovaly, potím se celkem dost), La Roche Posay má asi dva PEG-y, ale tohle už neřeším. Důležitý je hliník a paraben, aby tam nic z toho nebylo. Nebo pánské deodoranty, které jsou více účinější než dámské. Vyzkoušej, co ti bude vyhovovat a dej vědět. A pokud do Lavilinu půjdeš, hodně štěstí a snad bude perfektně zabírat. Čauky.

arrow
profile_image
miris
od 25. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Bobiška: Díky za info. Já chtěla deodorant především pro svou 14-ti letou dceru, je právě v období dospívání a tak už se potí trošku víc a je i cítit, proto jsem chtěla opravdu něco přírodního, ale asi to chce zkoušet, na každého působí něco jiného. Prodávají i zkušební vzorek na netu asi na měsíc, tak možná zkusíme ten, ať zbytečně hned nevyhazujeme 400 kč+poštovné.

Reaguji na miris:

vyzkoušeli jste nakonec nebo ne? Já teď na tenhle lavilin taky narazila, ráda bych se zbavila dricloru, byť je fakt účinný, tak ten hliník nebude nic dobrého...díky za případný příspěvek (r)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené