arrow
profile_image
Qeronika
od 26. 10. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jste sadistky!!!:-))

čau holky...ad boláčky - řešíte můj dlouholetý problém :-)))...vždy druhý den po oholení, epilaci...čemkoli a čímkoli...přinejmenším pupínky, při nejhorším po pár dnech až zatuhnutí a zarudnutí...mno, myslím, že netřeba být detailnější...po letech mám snad jediný "recept"...druhý, třetí a možná ještě čtvrtý den po epilaci hodně nahřát ve sprše a pořádně chvilku "drhnout" co nejdrsnějším suchým froté ručníkem...žádný krémy po holení či epilaci mi absolutně nezabíraly, tohle aspoň o trošku zlepšuje stav...a nic to nestojí :-)))

Pokud se vám dělají pupínky,tak před i po holení naneste nějakou šetrnou desinfekci/něco jak mají chlapy po holení/ale velmi opatrně a pak dvě hodiny bez kalhotek,třeba v bavlněných teplákách.

Ahoj holky, taky si léta třísla vytrhávám pinzetou a mám podobné problémy jako vy. Od jedné kosmetičky jsem se však dozvěděla, že je nejlepší tato místa holit pánským strojkem s planžetou. Musí se to sice dělat častěj jak depilace, ale prý pak nejsou problémy. Ještě jsem to na vlastní kůži nevyzkoušela (v podzimním období to není nejaktuálnšjší téma), ale určitě tuto metodu probnu. Pak dám vědět.

Ahoj, měla jsem podopný problém, pupínky i v podpaždí.Po holení teď pokožku natírám zinkovou emulzí Miraclean ( cca 120,- Kč a je po pupínkách. Jo, holím se normálně žiletkou.

NEJLEPSI JE MIT BOBRA

Cituji: Qeronika
Jste sadistky!!!:-))

ale tou pinzetou to vážně skoro nebolí

vi tu nekdo,jestli se smi vytrhavat voskem i pysky,urcite tam nekdo chloupky mate..Asi to ale hodne boli...Hlavne se bojim,abych si je nevytrhla i s kuzi :-OOOO

arrow
profile_image
Zorka
od 12. 6. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A máte někdo zkušenosti s ...ehm...."všechno pryč"????

Děvčata, zkusila jsem fotorejuvenizaci. Super!! Trvalé odchlupení! Již nikdy bobra :-)

Alexa - kolik Te to stalo??

Už si moc nepamatuji, ale asi 2000,- jedno sezení. Je třeba opakovat, chloupky řídnou. Opakovala jsem to asi 3x po dvou měsících, ale mám klid natrvalo. Fakt nelituji. Kym, koukní na www.artmed.cz, tam mi to dělali. Setřička po dohodě s kosmetickým salonem přijede i s přístrojem, takže jsem nemusela nikam jezdit.

Na třísla je nejlepší pravidelná údržba

:o)))))

arrow
profile_image
Zuzkaaa
od 28. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
Hmm tak toho bych brala =o).

arrow
Neprodává v Bazaru

Alexa
Co to je to fotorejuvenizacie?Ještě jsem o tom nikdy neslyšela a stránka mi nejde otevřít.Bolí to?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené