arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Už někdo z vás vyzkoušel? Já jsem si ji pořídila, vyhovovala mi barva a nějak jsem neměla na to, abych vyzkoušela tester v drogérii přímo na pusu. A to byla chyba . Nic horšího jsem dlouho neměla. Nechápu, co na tom má být dlouhotrvajícího. Jednak se příšerně hned po nanesení vpíjí do linek ve rtech, dělá fleky a nedrží ani NÁHODOU. Při každém doteku rtů se udělá flek. Vlastně mi nejde ani nanést. Mám odstín 01. Vyhodila jsem nějakých 130 Kč z okna, protože podle mě tahle "rtěnka" nestojí ani za desetinu z toho.

Jsem zvědavá na Vaše zkušenosti !

ahojky,odstínek ale vypadá moc hezky.. je jí škoda no

arrow
profile_image
HannnahS
od 23. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já s ní mám teda úplně odlišný zkušenosti. Nanáší se teda nejlíp štětečkem, zkoušela jsem to i "normálně", ale to mi jde hůř. Drží perfektně, vydrží v dobrém stavu i po jídle / pití. Nemám po ní vůbec vysušené rty. Stačí jen jednou po nanesení obtisknout do ubrousku a už mi nezanechá sebemenší stopy na ničem. Zkus kouknout ještě tady na recenze, mám pocit, že tahle rtěnka tam má hodně dobré skóre.

Reaguji na RomanKaS: Ahojky rtěnku jsem si tak koupila... jestli to je ona ma červený obal?? mám odstín 02 a za mě je perfektní ... nanáší se pěkně a výdrž je perfektní přežije mi na rtech jak pití tak i jídlo ... v drogerce vpadala jako nude ale na rtech a dennim svetle je růžovo červená . ale naštěstí mi i tenhle ton jde k pleti .. za mě je super

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené