arrow
profile_image
TvrdaNikola
od 19. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sice už se prodávají nějakou dobu a možná to byla jen limitka, ale jaké jsou podle vás laky na nehty Dermacol Neon? Jak dlouho vydrží? Jak dobře kryjí atd.?

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám růžový, vydrží dlouho, ve dvou vrstvách kryje dobře, i když působí vodově. Takovou neonku jsem hledala rok Koupila jsem si i tmavě modrý, ale ten jsem ještě nenalakovala.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám ten žlutý a je to lak na nic, lituju, že jsem ho koupila. Mě vůbec neschne, na nohou uschnul během noci, ale na rukou ( i když čekám přes hodinu v klidu) se při dotyku, třeba o stolek, hned poškodí a to lakuji ve dvou slabých vrstvách. Já bych si už žádný nekoupila, radši bych sáhla po nějakém kvalitnějším.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já jsem s nimi spokojená. Mám zářivě růžový a zářivě zelený - ten růžový kryje už v jedné vrstvě, zelený kryje méně, až ve více vrstvách, štěteček je malinký, ale mě se s ním dobře pracuje a hlavně rychle zasychají. Používám pod ně podkladový světlý krycí lak, když jsem si zkusila teď na úplně nenalakované nehty tak kryjí méně no. Chválí si je i mé kamarádky.

Edit: Ještě k výdrži na nehtech - mne vydrží barva plus mínus tři dny, pak se začaly ničit konečky nehtů, přelakovala jsem a výdrž celkem pět dní.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Cindova: Mě vůbec neschne, na nohou uschnul během noci, ale na rukou ( i když čekám přes hodinu v klidu) se při dotyku, třeba o stolek, hned poškodí a to lakuji ve dvou slabých vrstvách.

Tak to nechápu. Zatím co jsem psala předchozí příspěvěk tak jsem lákla dva nehty a teď si po nich přejíždím prsty a už jsou suché (je to zhruba pět min).

arrow
profile_image
xtiina
od 27. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Étoile: Mám růžový, vydrží dlouho, ve dvou vrstvách kryje dobře

Já ho nikde nemůžu sehnat, mám ho vyhlídnutý, ale všude je vyprodaný ... mám oranžový a zelený a jsou super

EDIT: Myslela jsem tím, že odstín 03 nemůžu sehnat, mám ještě 04 a 05

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám ten růžový, kryje dobře - lakuju ve 2 vrstvách a výdrž tak ty 3 dny jak tu už někdo psal, pak se začnou oprýskávat konečky Za tu cenu paráda.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené