Jsem dlouho sama a ráda bych už potkala někoho, s kým bych mohla zažít víc než dvě tři rande apod. Teď se objevil úžasný chlap, inteligentní, vzdělaný, galantní... ale ve vztahu ke mně chová divně, náladově. Přišel mi stydlivý, nesmělý. Potkáváme se často v jeho práci, kde ale má na mě hloupé narážky, skoro až urážky (přestože není můj šéf, kritizuje mě), přirovnala bych to ke 3. třídě... Sebere mi tužku, něco po mně hodí apod. Schůzku jen se mnou vždycky zrušil, ale v kolektivu mě vyhledává. Příjde mi to dětinské a nevyspělé, na druhou stranu vidím i člověka, se kterým si skvěle rozumím.... 50 na 50. Jak to vidíte vy prosím?

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

no nevím no, podle toho kolik je ti let, mě to přijde dost infantilní, takže já osobně bych do toho nešla

mimochodem by mi to uráželo

Není nám náct, jemu už teda pěkně dlouho ne. A ano, uráží mě to, ale zatím převažuje ta "lepší část"

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

to záleží, kam až si co necháš líbit, aby pak po tobě neházel doma talířema a hrncema

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

a to Ti připadá inteligentní, úžasný a vzdělaný, když se takhle chová a není ani schopnej si s Tebou dát schůzku? já teda nevim, nevim......

arrow
profile_image
Raavenn mojeid
od 25. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

26

Já být tebou tak chvilku dělám "drahunu". Prostě si ho nevšímám, a když vyhledá kontakt, tak být příjemná, ale jaksi trochu bez zájmu a ukončím hovor jako první atd. U mě to vždy zabralo parádně.. Pokud si bude chtít dát schůzku, navrhnout jiný neurčitý temín atd. Určitě mi rozumíš, jak to myslím. Otázka je jestli se takhle chová jen ted, aby třeba zaujmul, nebo jestli je takový pořád. Tobych pak asi dělala "drahunu" doživotně..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené