arrow
profile_image
Erika1992
od 16. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu. Čekám miminko a chtěla bych radu jakou matraci pořídit do postýlky. Je tolik druhů, kokosová, polokokos, kokos-molitan, molitan, pohanka. Hodně lidí si prý chválí tu kokosovou ale někteří zase říkají, že je moc tvrdá, tak nevím. Má někdo zkušenosti s těmito matracemi? Budu ráda za Vaše zkušenosti a rady, předem děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Máme kokos molitan, dobrý je i kokos pohanka. Je tvrdší, ale to je právě pro miminko lepší, pro správný rozvoj páteře. Určitě nekupuj samotný molitan, ten je moc měkký. Pořiď si také chránič matrace (taková nepropustná vrstva), protože po navlhnutí se v matraci drží roztoči.

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

My máme kokosovou, používám již pro druhé dítě a spokojenost. Ale jestli vybereš kokosovou (ano, je tvrdší, ale děti se nikdy netvářily, že by se jim nespalo pohodlně ) nebo nějakou trošku měkčí, to už je podle mě jedno. Hlavně ne úplně měkkou.

arrow
profile_image
angor
od 21. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měli jsme polyesterové rouno a super, malá ted v 18 měs. putovala do velké postele. Matraci jsme volili takovouto, jelikož je prodyšná a my bydlíme ve starším RD, který je dost vlhký a ty přírodní materiály prý v takovém prostředí chytají plísen. Koneckonců kamarádce zplesnivěla i molitanová. Takže určo také koukat, to jakého prostředí matrace půjde.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené