arrow
profile_image
Akim
od 10. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dnes moje máma absolvovala vyšetření přístrojem DIACOM (voucher si koupila na slevomatu). DIACOM slibuje skenování celého organismu (prý vysílání rezonance buněk) a následné zjištění kompletního stavu těla, nemocí, parazitů v těle atd.

Přitom celá metoda spočívá v pouze přiložení sluchátek na hlavu vyšetřovaného a následné zobrazování na monitoru léčitele (ANO - léčitelé, doktoři by se k ničemu takovému nepropůjčili).

Máma přijela totálně zhroucená, při vyšetření se rozbrečela z toho, co jí vše našli...následně vnucovali léky (předražené) a doporučovali docházet pravidelně - nikoliv k doktorům, ti nejsou údajně správní.

Jaký je Váš názor na metodu DIACOM? Je tu také někdo, kdo si myslí, že jde o TOTÁLNÍ PODVOD? Pokud bychom mohli pomocí primitivních sluchátek zjistit vše, co s člověkem je, proč už jsme to všichni neabsolvovali?
Díky za Vaše názory.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kolegyně byla v týdnu na podobném vyšetření (přístoj nevím, ale sedí to na to, co popisuješ) a odcházela s preparáty (juice a tablety) za 2.500Kč a varováním, že je pár kroků od hranice vzniku rakoviny a pokud to nevybere, určitě brzy onemocní (parazity má 3). No nevím, ona tím teď žije, vykládá jak jí v tom centru pomalu zachránili život, cpe do sebe ty s.ačky a placebo efekt se asi brzo dostaví Přitom normálně dochází k MUDr. na preventivní prohlídky a testy a nikdy jí nic nezjistili, všechny rozbory má v pořádku. Osobně myslím, že je to jeden velký podvod a dost nemorální a neetické chování pár lidí. Schválně se jí zeptám, kde přesně byla a jak se přístroj jmenoval...

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

samozrejme, že je to absolútna blbosť a vyhodené peniaze.Im sa jedná hlavne o predaj ich produktov aj ked napr. vyšetrenie spravia zadarmo.Veľa ludí sa nechá nachytat, nechá si vsugerovat ich myšlienky a vyhodí prachy za niečo s nulovou hodnotou.

arrow
profile_image
Issabell28
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Akim:
Upřímně si myslim, že je to blbost, ale vzhledem k tomu, že pracuji v lékařství jsem k těmto nezdravotnickým přístrojům hodně skeptická, navíc léčitelům nevěřím už vůbec, jen tahají z lidí peníze. Nechápu, jak by z mozkových vln, mohli zjistit, jaký orgán v těle je nemocný, kolik máš v sobě virů, přitom viry má každý člověk.Ano, je to podle mě podvod a jen tahání peněz z lidí viz.rovnou prodej léků.

arrow
profile_image
Akim
od 10. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuju Vám za příspěvky! Doufám, že si to přečte co nejvíc lidí, aby se vyvarovalo toho tam jít a vyhazovat zbytečně peníze a nechat si lít do hlavy sr*čky. Fakt PODVOD!

Mámě chtěla vnutit léky celkem za 3000 kč a totálně nedoporučila návštěvu lékaře.

Jednalo se o společnost STARLIFE (sídlo někde ve Strašnicích), ale myslím, že DIACOM má i více tzv. "klinik", takže pozor na to.

Jediné, v čem to bylo dobré, je, že máma teď raději dojde za svou MUDr. na prevenci, protože jí opravdu je poslední dobou špatně a tohle byl první impuls s tím něco dělat.

arrow
profile_image
Blumberg
od 30. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, také bych se rád s uživateli podělil o svoji nedávnou zkušenost s vyšetřením parazitů na přístroji Diacom. K vyšetření jsem se dostal přes rehabilitace, kde to paní DR mezi řeči zmínila, že toto vyšetření dělá. Během rehabilitačního cvičení jsem zaujal důvěru k paní doktorce a objednal se na Diacom, kupodivu 1. volný termín byl cca za měsíc.
Na samotném vyšetření jsem byl opět vyzpovídán co mě trápí (nakonec se diagnóza a výsledek Diacomu přesně shodoval s tím, co mě trápilo, jinými slovy, když řekněte, že vás trápí klouby a můžete klidně lhát, můžou za to paraziti v kloubech, když vás bolí hlava a pálí oči, tak Diacom odhalí ohniska parazitů v hlavě!). Každopádně moje důvěra k celému vyšetření opadla po shlédnutí Diacomu - přístroje s primitivními sluchátky napojených audio jackem 3.5mm, které máte po celou dobu na hlavě, a laciné vypadající "program", kde na monitoru vidíte orgány, kterými prostupuje jakýsi signál. Po hodinovém vyšetření si Dr zapisovala nějaké hodnoty. Výsledek tedy zněl, že moji bolest hlavy způsobují paraziti, kterých mám celou řadu (dokonce i tasemnici). Žádný výsledek testu jsem do ruky nedostal. Vyšetření stalo 1000 kc. Kůra, kterou bych měl nastoupit by mě okamžitě vyšla na další 1000 kc zahrnující 3 druhý kapek Joalis, což jsou pouhé výluhy bylin (které seženete o 1/3 levněji). Během procedury jsem si pročítal brožuru ABC Parazitologie (autorem je MUDr. Josef Jonáš), kde se vyzdvyhuje alternativní medicína, jakožto vyhledávaný druh léčby, když klasická medicína "selhává" - z čehož vyplývá, že k ní pacienti (neboli klienti) zaujímají důvěru, je to na každém z vás, já jsem nabyl opačného dojmu.

arrow
profile_image
ZuzanaE
od 12. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Na doporučení dvou různých přátel jsem ze zvědavosti navštívila dva různé léčitele - diagnostiky, přičemž každý používá ke stanovení diagnózy přístroj jiné značky a jiného výrobce. Ceny, postup vyšetření i závěr se ovšem sobě velice podobaly:

Klient si nasadí sluchátka, která údajně přes mozek snímají vibrace buněk a přenášejí do přístroje - jedná se o notebook, jehož SW součástí je digitální anatomický atlas a databáze různých diagnóz, potravinových doplňků, virů, potravin, alergenů apod. Nějakým způsobem tento SW vyhodnotí, jakou nemoc či bakterie klient má, či dokonce teprve bude mít (už se to v těle připravuje). Závady na orgánech se pak zobrazují jako body na obrázku lidského těla. Následuje doporučení, jaké potravinové doplňky nebo homeopatika si má klient přímo u léčitele zakoupit. A pozvání na opětovnou návštěvu či pravidelné návštěvy.

V obou případech jsem zaplatila cenu 1 200 Kč/ hod., což jsou léčitelem celkem dobře vydělané peníze na to, že po celou dobu v podstatě nic nedělá, jen si trochu s klientem popovídá, zjistí jeho potíže a na notebooku vyčte jejich řešení.

Je pravda, že v obou případech jsem odcházela příjemně osvěžená, což připisuji tomu, že jsem si hodinu v klidu poseděla, léčitelé byli příjemní a jevili o moji osobu zájem. Diagnostickým závěrům ovšem nevěřím, každý léčitel (přístroj) vyhodnotil moji diagnózu jinak.

V obou případech jsem však odcházela s přesvědčením, že na rozdíl ode mě, tito léčitelé svým přístrojům věří, a že jim nejde primárně o to, vytáhnout podvodně peníze z důvěřivého zákazníka.

Závěr:
Těmto přístrojům bych uvěřila v momentě, kdyby se nacházely v ordinaci KAŽDÉHO lékaře. Zatím je možné je nalézt spíše v kosmetických studiích, kadeřnictvích či po bytech lidí, kteří se snaží živit se na volné noze nebo si přivydělat.

Ano, existuje i několik lékařů, kteří přístroj provozují. U nich však jsem přesvědčená, že principu stanovení diagnózy nevěří a vzhledem ke svému vzdělání ani věřit nemohou. Ovšem i lékaři jsou „jen lidé“ a tedy se mezi nimi najdou ti, kteří zneužívají Hippokratovu přísahu - pro peníze či z jiných důvodů.

arrow
profile_image
Helena Ina
od 17. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, dovoluji si reagovat na recenze o Diacomu. Pracuji s tímto přístrojem už 7 let,v našem centru se zaměřujeme na parazity, viry, bakterie. Žádné produkty neprodáváme a léčbu provádíme Freq terapií. Za celou tu dobu působení v našem centru, jsme neměli negativní reakce od klientů, naopak. Spokojenost, úleva od bolestí, uzdravení. Nikdy jsme nepotřebovali nijak zvláštní reklamu, neboť klienti k nám chodili sami na doporučení od spokojených klientů.
Nenapadlo nás, se zabývat recenzemi, ale nyní když jsme narazila na tento odkaz, musím a budu Diacom bránit svým tělem i duší.

arrow
profile_image
Gabi89
od 20. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, dovoluji si nesouhlasit. Mně osobně DIACOM několikrát pomohl a i mé rodině. Mám ročního synka a nedávno jsme byli hospitalizovaní v nemocnici s dýcháním. Malému byl diagnostikován zánět průdušek. Byla mu odebrána krev a nasazena okamžitá pomoc s dýcháním tj. 2 čípky a sirup, poté První 2 hodiny ,každých 20 minut 3 vdechy Ventolínu. Po té co jsem sdělila , že od pěti let mám Astma bronchiale, byla malému diagnostikována obstrukční bronchitida. Po dvou hodinách přidán k Ventolínu, Atrovent a nadále dýchání po třech hodinách i v noci. Vše přes chamber. Odběry v pořádku tudíž jev dýchání nevysvětlitelný.... přdány kapky do nosu Nasivin a sirup na odhlenění Ambrobene... po třech dnech NElepšení! jsem podepsala reverz a hned ten den jsem malého nechala vyšetřit přístrojem Diacom.
PROTOŽE nám už freqence několikrát pomohli přístroj na léčení jsem pořídila domů.
Na vyšetření jsem řekla , že má mrňous problém s dýcháním a bylo mu diagnostikováno : KINGELLA (napadá cesty dýchací),RESPIRAČNÍ INFEKCE, GIARDIA LAMBLIA, BORDETELLA,..... hned jsem vysadila léky a pustili jsme freqence a
po třech dnech freqencí po půl hodině na tyto potvory byl můj syn bez jakých koliv příznaků.

arrow
profile_image
Madve
od 2. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, musím se připojit s chválou na DIACOM. Docházím do centra, kde se neprodávají žádné další léky, lečí se pouze frekvencemi.Mám diagnostikovaný dlouhodobý chronický zánět ledvin. Evropskou medicínou nevyléčitelný, pouze jsem pacient ke sledování. Zánět neprovází horečka, takže antibiotika nejsou vhodná k předepsání. A záněty postupně ničí mé ledviny, bakterie či viry se roznesly a namnožily nenápadně do celého mého těla. Diacom mi velmi pomohl, cítila jsem velkou úlevu. Mé tělo, mé ledviny si zřejmě neumí s infekcí poradit, možná je to i letitým oslabením. Každopádně Diacom doporučuji a chválím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené