arrow
profile_image
rosien mojeid
od 19. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
vůbec nevím, jestli tohle téma patří sem, snad ano, týká se to zdraví, takže snad..
Chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás má zkušenosti s tímto přístrojem? Je víc takových přístrojů, všechny pracují na stejném principu, ale mohou se jmenovat jinak. Ve zkratce se jedná o vyšetření, kdy v jedné ruce držíte jednu šňůru, druhou vás ta vyšetřující osoba jakoby píchá du ruky, stimuluje vám tam určité body a ten přístroj nějak reaguje. Podle reakce se dá poznat, jaký orgán způsobuje váš zdravotní problém. Zajímalo by mě, jestli se dá toto vyšetření opravdu považovat za pravdivé, zda to zjistí skutečný problém. Snad někdo z vás bude vědět.
Příjemný den bez zdravotních problémů!

arrow
profile_image
deniko
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zřejmě máš na mysli elektroakupunkturu (EAV), podle toho co popisuješ, kdy jsou elektrickými impulzy "probíjeny" meridiány, tedy akupunkturní body na těle, a podle ne/bolesti a stupně nastavení je diagnostikováno. Funguje to na stejném principu jako akupunktura, jen to není za pomocí jehliček, ale přístroje. Lze tím dosáhnout jistých výsledků, ale každý člověk na to bude velmi pravděpodobně reagovat jinak.
Já sama s tím mám osobní zkušenost, je to víc jak deset let, a tenkrát jsem tam šla s jedním dlouholetým zdravotním problémem, který se touto metodou tedy ale nevyřešil, dokonce mi po EAV zůstaly dodnes malé kulaté jizvičky na rukách, v místě konkrétního probíhajícího meridiánu. Taky mi to hodně aplikovala na obličeji, naštěstí tam ty díry po namázání zmizely. A i když paní tvrdila, že to ještě nikdy neviděla, mě vytvořila doslova džuzny do kůže, a i když sem to vždy po příchodu domů mazala vitamínem E, zůstaly jizvičky. Takže pokud to chceš vyzkoušet na sobě, tak to chce vyhledat někoho, kdo má skutečně dobré znalosti z čínské medicíny. A hlavně to pozorovat, co ti to dělá. Mě pokaždé u toho tuhla páteř, připadala jsem si ochrnutě a kvůli tomu jsem to ukončila, taky mi přitom doslova pršelo z rukou, a to jsem absolvovala nejmíň 10 návštěv, a výsledky nebyly žádné. Ale tak každá metoda nemůže každému pomoct. Mě např. až o něco později pomohla jedna paní kinezioložka hned jedinou, první návštěvou.

arrow
Neprodává v Bazaru

myslím, že jde o metodu detoxikační medicíny MUDr. J. Jonáše... Něco na principu ředěných léků - jako homeopatie.. Diagnóza skrytých infekčních ložisek se provádí pomocí modifikovaného přístroje EAV (elektroakupunkturní Vollův), který umožňuje přesně určit umístění ložiska i jeho infekční obsah. H.

http://www.celostnimedicina.cz/detoxikacni-medicin a-podle-mudr-josefa-jonase.htm

arrow
profile_image
deniko
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tu po slovensky: Supertronic 2000 je prístroj na meranie priechodnosti rovnosmerného prúdu cez pokožku v akupunktúrnych bodoch. Vychádza z metódy nazývanej “elektroakupunktúra podľa Volla” (EAV) a bol vyvinutý a prispôsobený k potrebám poradcov firmy Energy.
zdroj: http://www.ezofit.sk/index.php?menu=1542

Takže to funguje na stejném principu, jak sem psala.

arrow
profile_image
rosien mojeid
od 19. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na deniko:
Přesně to mám na mysli, nevěděla jsem, jak to přesně napsat, děkuju
Taky už s tím mám právě zkušenost, docela čerstvou, ale právě že ten přístroj mi ukázal, že je na tom v mojem těle špatně kde co, ale problém, s jakým sem tam šla, nijak víc nevyřešil. Dostala jsem nějaké bylinkové kapky, takže uvidím, zajímalo mě jen to, jestli to, co vyjde, se dá považovat jako věrohodné, jestli to např. někomu potom potvrdil lékař. Protože mě trochu vyděsil tím, co mi napovídal, tak aby to nebylo jen tím, že ze mě chtěl dostat prachy, tak mi něco nabulíkoval, no víte jak to myslím

arrow
profile_image
deniko
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na rosien:
hmmm, tak to bohužel nevím, protože mě ta paní taky odhalila malinký problémek, ale podložené doktory jsem to neměla a nikdy se nic v té oblasti neprojevilo. Jen jednu věc vím jistě, že se trefila, měla "schopnosti" a dokázala určit něco jiného, což se ihned současně potvrzovalo, že to sedí, a pomohla mi odhalit a vyřešit tak jiný krátkodobý, zdravotní problém, který měl původ v místě pracoviště, no ale to už nesouvisí přímo s EAV. Jinak pokud máš pochyby, tak je asi lepší se nechat ještě někde vyšetřit. Bych mohla doporučit někoho od Turnova, paní, co dělá alternativní medicínu a je hodně dobrá, ale taky trochu víc stojí. Já sem potíže, které jsem tenkrát měla, vnímala, a to další navíc, byla to jen jedna věc, zůstalo jaksi neprojevené na venek, takže těžko říct, jestli to tak bylo nebo ne. Akorát je jasný, že když něco "je", tak to je nutný léčit celistvě, ne jen kapkama.

arrow
profile_image
ginnete mojeid
od 20. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tomu moc nevěřila, než mě tam jednou vytahla mamka, tak jsem se z hecu nechala "naměřit" a spadla mi čelist Protože pan doktor, co měření prováděl naprosto vystihl můj chorobopis, jak kdyby mu ho předtím obvoďák nadiktoval od tý doby nedám dopustit, a konzultuju zdravotní problémy vždy dvojmo- u specialisty a u tohoto pana doktora ( a musím říct, že za těch pět let se nejednou stalo, že klasická "prášková medicína" byla *** platná a to co mi doporučil čínský doktor pomohlo do týdne i dřív) takže za mě veliké a hlasité ANO

arrow
profile_image
kamila.81
od 20. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji ginnete: Reagovat

Ahoj, a můžu se zeptat, kde jsi na měření byla? Také o tom uvažuji.
Děkuju.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené