arrow
profile_image
bentley11
od 3. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dnes jsem byla na schůzce s Diamonds international corporation, kde mi byla nabízena spolupráce. Podle mě je to klasické letadlo, ale než to úplně odsoudím tak mě zajímají zkušenosti ostatních.
ještě přikládám internetovou stránku www.dicholding.com

arrow
profile_image
kellys
od 26. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Je to tak, jak si myslíš. Radím ti na žádné schůzky nebo školení nechodit - ušetříš si čas, peníze a zklamání.

URL
přesně tak,taky když se u nás otevřel showroom mě to zaujalo ale rychle jsem si vyhledal relevantní informace a raděj ne

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Samozřejmě, jen místo členského příspěvku do letadla, musíš udělat vstupní nákup s dokladem a smlouvou o spolupráci, o kterou však jde až v poslední řadě. Hlavně nejdřív podepiš, zaplať, a pak si dělej, co chceš. Čím víc lidí nalákají, tím víc jich tomu uvěří a tím víc také vydělají. O nic jiného tu nejde. Takhle však legálně funguje mnoho úspěšných společností. To ovšem neznamená, že to není jen sprosťárna, založená na oblbování lidí, kteří mnohdy životně nutně potřebují práci.
Tolik názor

arrow
profile_image
bentley11
od 3. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moc vám holky děkuju za názory..našla jsem o tom dost na netu a nestačim se divit, hlavně že vrdí nic se neplatí a žádná smlouva v tom taky neni..

arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to letadlo - nicméně, pokud na to má někdo žaludek, dá se touhle prací normálně živit. Manžel má kamaráda (hodně blízkého), který tuhle práci už několik let dělá a v podstatě si finančně velmi polepšil. Ale on na to má buňky, já bych tuhle práci dělat třeba nemohla.

arrow
profile_image
Next20
od 27. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Hnusné a podvodné lákání lidí na jejich meetingy! Jsem realitní makléřka a našla jsem inzerát, že pán prodává dům, tudíž jsem ho oslovila já, na základě tohoto inzerátu. Napřed neměl stále čas a řekl, že to bude řešit později, že se ozve sám. Ozval se asi za měsíc a požádal mě, zda bych nemohla dojet do hotelu Voroněž, že tam má nějaké jednání a že bychom si domluvili podmínky prodeje. Navrhla jsem, že by bylo lepší potkat se na domě, na to mi pán odpověděl, že se domluvíme na místě, že nebude mít čas jet na dům. Tak jsme se potkali v hotelu Voroněž. Z počátku mi pán opravdu popsal stav domu a podal veškeré informace, ale po chvíli fikaně převáděl řeč jinam a nabízel mi spolupráci. Prý se ve svém oboru setkává s movitými klienty, tak bychom mohli navázat spolupráci ohledně doporučování služeb těmto klientům. On, že by doporučoval svým klientům naši RK, pokud by hledali nějakou nemovitost a na oplátku my bychom doporučovali našim klientům možnost investic do diamantů. Tímto pro mě návrh na spolupráci skončil, řekla, že to zní zajímavě a zeptala jsem se, kdy si můžu prohlédnout ten dům. Na to mi pán odpověděl, že se domluvíme příští týden. Potom se mě zeptal, jestli bych neměla čas zítra, v 9.30 hod., tak jsem řekla, že jo a že se můžeme potkat na tom domě. Na to mi pán odpověděl, že se potkáme opět ve Voroněži. Zeptala jsme se proč, když informace o domě mám a potřebuji ho už jen vidět? Na to odpověděl, že mě chce pozvat na schůzku, ohledně té naší spolupráce. Na to jsem odpověděla, že opravdu nemám zájem a že jsme se v podstatě dohodli. Na to začal, že si musím poslechnout, co by to všechno obnášelo a bla, bla, bla a už ty jejich školený kecy a v tom mě došlo, že v podstatě žádný barák neprodává, ale jen sprostě zneužívá času makléřů, aby je nalákal na svůj meeting a tam je blbnul dál! Když jsem odcházela, už za pánem přicházela další dáma (tipla bych ji také na makléřku), která asi také procitla za nějakou dobu a zjistila, o co se jedná. Doufám, že panu slizounovi toto podvodné jednání jednou osud vrátí! Chápu, že asi naletěl také nějakému slizounovi, zaplatil 110 000 Kč za výhodnou koupi diamantu a snaží se dostat zpět alespoň něco, ale lákat lidi na prodej baráku, je opravdu vrchol!! Tímto u mě shodil celou firmu, a i kdyby byla třeba i dobrá, tak svým známým bych ji nedoporučila, už jen pro toto hnusné jednání!!

arrow
profile_image
ivy2011
od 20. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dámy by si měly především doplnit znalosti o tom co tzv. "klasické letadlo" je a co není. "Letadlo" totiž zásadně nepracuje s jakýmkoliv produktem, jde pouze o vklad peněz. To by "letadlo" musely být i všechny MLM firmy. A pokud by to tak bylo, rozhodně by se o MLM systému nevyučovalo na prestižních světových univerzitách. Jiná věc je ovšem chování některých lidí kteří se systémem pracují. Je to věc etiky a já naopak z vlastní zkušenosti vím, že většina lidí pracujících v tomto systému se zásadně nechová tak jak je uvedeno v předchozím příspěvku. Jsem si jist, že pokud by uvedená firma o takovém chování svého zástupce byla informována, zcela určitě by ho ze svých řad vyloučila.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené