arrow
profile_image
Bufina
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte někdo zkušenost s kombinací diety a projímadla?

mám zkušenost s hladověním a pokud jsem pozřela sousto, řešila jsem to gutalaxem. Ze začátku dle doporučeného dávkování, později lahvička na ex. Začalo to před 6ti lety, kdy bývalý tchán při každé návštěvě, a to jsme se nestýkali často, neopomněl okomentovat moji postavu a to dost nevhodně, podotýkám, že jsem tehdy při výšce 167cm vážila 67kg, já vím, žádná modelka, ale ta jeho slova a gesta byla tak silná, že jsem se rozhodla nejíst a pokud náhodou jsem něco pozřela, okamžitě jsem si večer dala gutalax. Během chvíle, už přesně nevím jak dlouho to trvalo, jsem zhubla na 57kg. Všichni na mě koukali s údivem, ale i obavami, a tchán taky. Pak jsem si váhu tak nějak udržovala i s jídlem, ale i gutalaxem, a to v častějších intervalech, zvládla jsem i 5 x do týdne lahvičku gutalaxu. V tomto kruhu jsem se pohybovala cca 3 roky. Pak jsem otěhotněla a s gutalaxem přestala. Po porodu jsem chvíli sekala latinu a zhruba po 3/4 roce do toho opět spadla. Pak krev ve stolici, velké obavy, vyšetření na chirurgii. Zjistili hemeroidii. A jak známo, mohou být i z průjmů. Řekla jsem si dost a s gutalaxem přestala, jenže zhruba před rokem jsem do toho opět spadla....hladovění, které provázelo večerní přejídání a gutalax. Před měsícem jsem si řekla dost, najela na dělenou stravu a dneska už si nevyčítám žádné sousto, které bych musela "zapít" gutalaxem. Takže pokud jde o projímadla, říkám NE.

Hubnout pomocí projímadel je nesmysl... připravíte se akorát o vodu a některé živiny, které se vstřebávají později, tuk a cukr to z vás nevyžene, ten je dávno strávený. Nemá to efekt a je to akorát nebezpečné.

Nebezpečný nesmysl

arrow
profile_image
jitunka
od 21. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já bych tyhle povedené diety radši nezkoušela

Může být lákavé stoupnout si na váhu po projímadle, ale ten úbytek je spíše voda. Toto je vlastně forma bulimie. Někdo se násilím zbaví jídla zvracením, někdo průjmem. No a pokud člověk dlouhodobě používá projímadla, může mu zlenivět střevo a pak je problém s vyprazdňováním bez projímadel - zácpa a další problémy s ní spojené.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Holy nesmysl a hazardovani ze zdravym. Můžete si poškodit tělo jedna dvě. Akorát se člověk odvodní.

arrow
profile_image
Sluncere
od 25. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
16    0
Číst hodnocení

Cituji tyweee: Holy nesmysl a hazardovani ze zdravym

Správně holky, souhlasím s tyweee!
zarubka82
to je moc dobře, že jsi najela na dělenku, té se nic nevyrovná

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Sluncere
Děkuji - i když já nesouhlásím s tou hrubkou - zdravým,ale zdravím

Četla jsem jistý článěk o tom, že jsou lidi, co takhle chtěji zhubnout. V článku psali, že i tak se do těla dostanou kalorie, i když člověk trpí bulimii, tak i tak prostě tělo se "nají". A jelikož je lidské tělo ze 70% tvořeno vodou, tak to se tak může po užívání projímadla z těla dostat ven - voda. Proto, když lidé nemají přísun jídla a vody, tak bez jídla vydrží déle, než bez vody.
Takže raději běžte na dlouhou procházku a pro své tělo udělate více.

Kamarádka trpí 11 let anorexii - jeji 42 let a teď, i když přibrala, tak vypadá daleko starší a víc sešla.

arrow
profile_image
makumaku
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji zarubka82: zvládla jsem i 5 x do týdne lahvičku gutalaxu. V tomto kruhu jsem se pohybovala cca 3 roky.

chtěla bych se zeptat jestli jsi pak neměla problém s vyprazdňováním...jen tak během měsíce přestat........po takových dávkách gutalaxu

Ahoj holky je to naprostý nesmysl a může se s tím pěkně ohrozit zdraví, hlavně v konečníku máme přirozený svěrač, který může po dlouholetém a pravidelném užívání projímadel přestat správně fungovat a pak se člověk vykadí aniž by chtěl a to už vážně není sranda. Zní to nechutně ale je to tak.
Obecně proti projímadlům nic nemám, kupuju si přírodní Frutalax a dělám si 1x měsíčně očištovací kůru tím že si jeden dám a k tomu piju čistící čaje. Bavila jsem se s doktorem a tohle je naprosto v pořádku, ale na velmi časté požívání projímadel říkám NE!

arrow
profile_image
aramis
od 31. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zdravím diskuzi, taky se přidám. Každý si myslí, že když po jídle dá projímadlo, má vyhráno a kaloriez těla jdou pryč, ale holky velký omyl!! Gutalax a projimadla všeobecně pracují v části tlustého střeva, k trávení potravy dochází už v tenk.stř. a tělo si přebírá živiny z potravy z jiných částí dříve než odpady a zbytky "dolezou" do tlustého střeva. Holčiny, které hubnou, jak se píše výše..je opravdu váha dolů z vody, ale i tím, že podstatná část, dovolila bych si napsat už nemocných holek, hodně sníží potravu. Takže si projímadly odvodňujete tělo, zbavujete se elektrolitů a o svěrači ani nemluvím.
Mám radu, kupte si v lékárně mořskou(sladkovodní) řasu jmenuje se CHLORELLA, mimo jiné co tato řasa umí - čístí tělo od škodlivin a můžu Vám z osobní zkušenosti říct, že se frekvence "chodit na záchod na velkou" podstatně zvýší přírodní cestou. Hodně štěstí!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jedním slovem - NE!

a co šaratice holky? třeba jednou za čas jednorázově na očistu? to přeci není typické projímadlo, léčí se s ní i kožní problémy...

holky, já jsem taky zkoušela dělat na sobě pokusy s projímadlem, celkem dobře jsem se pročistila a hublo se mi rychleji. Ale nic nikomu nedoporučuju, ty strávené hodiny na ha.zlu za to nestojí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené