Ahoj, ráda bych se Vás zeptala zda někdo víte o osvěčené dietologické poradně v Brně, už nehodlám na nic čekat a pondělky už mě nemotivují.

prosím poraďte......

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Netuším, dodala jsem si odvahy že se na nějaké hubnoucí rady zeptám obvodní doktorky. Ta mi řekla že jsem žádnou pomoc nepotřebovala když jsem přibírala, tak shodit to musím taky sama. A že si mám spočítat jak dlouho mi to trvalo nabrat a spolehnout se na to že shodit to potrvá minimálně stejně dlouho.

Cituji Haniccino: Ta mi řekla že jsem žádnou pomoc nepotřebovala když jsem přibírala, tak shodit to musím taky sama

to je dobrá reakce

Cituji Haniccino: že si mám spočítat jak dlouho mi to trvalo nabrat a spolehnout se na to že shodit to potrvá minimálně stejně dlouho.

to je pravda

Reaguji na narrry:
myslím si,že tohle nemá s pojišťovnou nic společného,snad jen odtučňovací lázně,ale to jezdí děti,nevím jestli jsou i pro dospělé hrazené pojišťovnou.

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky:

Však já ani nic nenamítala, měla paní doktorka úplnou pravdu, a nebudu se vymlouvat - prostě se cpu a nehýbu se, myslím jako 90% lidí s nadváhou.

A Narry přítelova sestra přibrala kvůli nemoci 30 kilo za půl roku, když konečně určili diagnózu tak jí oznámili že operovat nebudou dokud to neshodí...ale bez té operace bude přibírat dál. Pomoc jí nenabídli ani když si za to nemůže a tohle neléčení ji ohrožuje na životě. Pochybuju teda že by existovala pojišťovna která bude hradit hubnutí lidem kteří si za to můžou vlastní leností a slabou vůlí (bez urážky..do téhle skupiny řadím i sebe).

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reakce doktorky mi příde nejen netaktní, ale i dost demotivující. Ono stačí říct támhle a támhle jsou výživoví poradci, ale musíte si je platit sama. Né "je to vaše vina, tak si to vyžerte". Kdyby člověk tu vůli měl, tak asi nenabere metráček, že.
Každopádně -já se na to cca před rokem ptala doktora a ten mi říkal, že dietologická poradna hrazená pojišťovnou, to je teda asi ta co bývají v nemocnicích, je jen pro lidi s vysokým stupněm obezity. Takže taková ta nadváha-obezita se podle nich asi nepočítá.
Mně to příde hnusný, stačilo by, kdyby rozdávali letáky se vzorovýma jídelníčkama, který sou třeba i na netu, cokoliv. Takhle si člověk řekne, že mu pomoct nechcou a sám se na to může. Koneckonců i sami doktoři musijou znát principy hubnutí a měli by je člověkovi sdělit, když tam dojdete slušným a motivačním způsobem.
Vím, že mně na základce, kdy sem zdaleka nebyla až tak oplácaná, ještě dětská doktorka doporučila, že jestli něco, tak si dám dát třeba jeden den v týdnu ovocnej. No vydržela sem to tak dvakrát tenkrát, ale aspoň bylo vidět, že se nad tím zamýšlela s kolegyní a nebylo jí to šumák.
A ještě z jinýho soudku - některý pojišťovny přispívají v rámci balíčků na kurzy STOB, třeba Metal Alliance. Takže bych se na to mrkla.

Tak co holky, nevíte některá o někom dobrém?

Já sice nejsem z Brna,ale taky jsem jednou hledala někoho kdo mi pomůže z hubnutím.Našla jsem kardioložku,která měla hubnoucí poradnu.Poradila,sestavila mi jídelníček a platila jsem jen 30 kc za návštěvu,chodila jsem k ní rok .Chce to chodit a ptát se

Reaguji na KrásnéToulání:
dobře, optám se

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené