Ahoj holky, zkusila jste některá tyto testy, nebo je to jen vyhazování peněz? Ty papírové se mi zdají nepřesné, tak bych ráda tenhle měsíc zkusila digi, ale lékárnice mě moc nenadchla, že je to jen výmysl.

Reaguji na Wild Paula:

Mně ukazoval tento test negativní výsledek a to nejednou.
Zašla jsem si na gynekologii a byla jsem 2x na sonu před ovulací a v den ovulace, domluvila jsem se s gynekoložkou, že to vypozorujeme 2 měsíce za sebou, abych věděla, kdy mám ovulaci. Vyšlo mi to na 15.den od 1.dne menstruace, což vychází na zítřek, takže jsme včera s přítelem zapracovali a zítra to ještě zopakujeme.
Nechci se pořád dívat na to, jestli mám ovulaci, nemám, stejně to bylo k ničemu, takže teď vím, že je to 15.den. Partnerovi to ani neřeknu, že je to "to pravé období", udělala jsem výbornou večeři a udělali jsme si moc hezký večer, na pátek také něco vymyslím. Je to takový náš první pokus, tak snad to vyjde brzy bez nějakých větších problémů.
Vím, že ženy si často měří teplotu, dělají testy, honí partnera, že je ten pravý den.. Říkala jsem si, že takhle to nechci, to bych se musela po pár pokusech začít koukat na svého partnera jako na nějakého inseminátora.
Zkus dohodu s lékařkou, třeba Ti na to přistoupí, mně vyhověla bez problémů. Byla jsem i ochotná za to zaplatit.

Já vím, kdy mám ovulaci, teplotu si měřím 3. měsíc, ale teplota to ukáže až po, test před.
Ono tě to "nemyslt na to" za půl roku přejde, já to mám 16-18 den. Navíc mi doktor doporučil minimálně týden abstinence před

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

co já vím, tak tam prý spermie i několik dní někde číhá na to vajíčko a abstinence stačí 3 dny u nekuřáka, a pak prý makat, co to dá . . . taky jsem tomu svojemu neříkala, kdy mám ovulaci, aby se necítil nějak využívaný. Když se to povede, tak se hlavně nesmí se sexem přestávat, protože se musejí dodělat ouška, nosík, ručičky . . .

No my "musíme" na miminku pracovat 3 měsíce při prokázané ovulaci, jinak to už budem řešit s doktorem.
Tak proto se ptám

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Wild Paula: my jsme na prvním pracovali 9 měsíců . . . po půl roce jsem každou menzes obrečela . . . nakonec jsme zařizovali svatbu a na svatební cestě jsem to nedostala . . . ono to rozptýlení asi fakt zabírá . . . druhý mrňous se poved 5 měsíců po porodu a to jsem ještě kojila . . .

Já jen chci vědět, jestli jsou ty testy za ty peníze dobré, nebaví mě ty čárečky luštit, jak moc jsou silné Při ms nebrečím, kdy ovuluju vím terpv dva měsíce, do té doby jsme se prostě vůbec netrefovali, protože jsem myslela, že už je pozdě

Cituji kivus: Když se to povede, tak se hlavně nesmí se sexem přestávat, protože se musejí dodělat ouška, nosík, ručičky . . .

Tak to mě tedy opravdu pobavilo

Reaguji na Wild Paula:

Já podle testů neovuluji, když jsem si zkoušela testy před tím, než jsme to "zkusili", abych věděla, jak to se mnou je. Jenže testy neustále negativní. Proto jsem si zašla na gynekologii a požádala jsem lékařku o pomoc, takže mi navrhnula to sledování ovulace ultrazvukem. Je pravda, že na sobě ovulaci poznám, umím se v těchto dnech velmi hezky nalíčit, ale opravdu, 2 dny před ovulací začnu vylučovat takový hustější hlen, čím blíže jsem k ovulaci, tím je toho víc a je hustější, jsem v tomto období velmi sexuchtivá a den po ovulaci mě bolí břicho jako při menzes.
Říkala jsem si, že vyhazovat věčně peníze za nějaké testy nebudu, to samé s těhotenskými testy. Nekoupila jsem si domu ani jeden, prostě buď to dostanu nebo nedostanu, počítat dny, měřit teplotu atd. opravdu nebudu. Věřím, že pak by se z toho stal neskutečný "hon".
Já měla nějaké komplikace gynekologické, takže u nás, když se to nepovede do 3 měsíců, budeme muset vyhledat odbornější pomoc. Dostala jsem Utrogestan a Acidum Folicum, lékařka mě ubezpečila, že vše funguje, jak má, a že nevidí důvod, proč by se to nemělo povést, takže těmito myšlenkami se nezatěžuji. Podle mě je to i psychikou. Já jsem v pohodě, přítel také, máme takové moc hezké období, tak snad to bude k něčemu.
Držím palce!

arrow
profile_image
casia
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no, k tématu, test Clearblue používám a funguje mi dobře, v den ovulace tam mám... je ale hodně drahý a stejně poslouží i ty papírkové, u ovulačního je ale trochu problém s interpretací neboť musí ta čárka být silná, ne jen slabá jako u těhotenských

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jsem pár měsíců používala ovulační testy a stejně ho . . o, až když jsem se na to přiblblé počítání vykašlala, a užívali jsme si nonstop celý měsíc, tak se to povedlo . . .

arrow
profile_image
casia
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kivus: to je jasný, já jen chtěla zjistit zda a kdy ovuluji, je lepší to pak ale neřešit a hups kdykoliv

V mém případě musím říct, že mám docela špatné zkušenosti se sledováním ovulace na ultrazvuku. Chodila jsem k více doktorům současně a každý z nich tu mou ovulaci načasoval trochu jinak (asi taky proto, že mám delší cykly). Tak sleduju raději i sama podle bazální teploty, ovulačního hlenu a ovulačních testů. U těch ovulačních testů mi nejdřív vadilo, jak to leze do peněz, ale teď jsem objevila internetový obchod (jmenuje se, myslim, babystart), kde maji jeden test snad za 13 Kč nebo nějak tak. Tak testuju, co to jde, a konečně začínám mít v mém cyklu jasněji. Tak snad mě brzy čeká i další úspěch.

Je možné jeden cyklus ovulovat a druhý ne? (podle testů) ? Jak to máte vy?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené