arrow
profile_image
VerSip
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, byl z vás někdo v libereckém Dinoparku? Chci se zeptat, jestli je tam zábava i pro dospělé nebo je to spíše záležitost pro děti. A celkově jak se vám tam líbilo a na jak dlouho to tak vyjde časově. Díky za odpovědi

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, já jsem byla v Pražském dinoparku teda co tvrdí v televizi, tak je to stejné.
Já jsem tam tedy se byla projít s kolegyní z práce a děti už nějak nejsme
Mě to zajímalo jak to mají udělané a moc se mi tam líbilo. Vyfotíš se s těma potvorama, oni vydávají zvuky a jakoby se hýbou. Fakt moc pěkný.
Ale jinak jakoby kulturní program jen pro dospělé tam není to ne. Prostě imitaci dinosaurů k tomu popisky který to je, můžeš se fotit, číst si , a tak různě. Pak tam je taky jakoby taková místnost kde se to s tebou jakoby točí a projdeš do ,,jeskyně" kde jsou trilobity a text jak to všechno bylo. Stojí to tuším 150kč, ale mě se tam moc líbilo.
Pro děti to je spíš ukázka z historie, a pro dospělý nevšední technický muzeum

arrow
profile_image
Didli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak i dospělému to něco dá, mě to celkem bavilo, spíš jsem četla různé popisky a tak. Jen mi celkem vadil ten hluk tam. V tom tunelu, jak se s tebou točí-tak tam jsem musela ihned pryč, takové věci nemám ráda a udělalo se mi tam zle. To samé ty schody do patra, malej to málem nedošel, jak se po těch schodech bál a stejně tak skončil s dětmi i můj známý. Pro děti tam je i dost dalších atrakcí, 3D kino, nějaké hry, pískoviště, projelzky...takže záleží, kolik času tam dáš dětem na prozkoumání všeho dalšího...tak 2hod, tam strávíš určitě.
Já mám malé dítko a tomu se tam líbil jen ten konec, právě všechny ty další atrakce, jinak se těch potvor bál, nelíbil se mu ten hluk....asi jak je to v uzavřeným prostoru a ne někde venku, tak to působí vše jinak...
byli jsme tam 1x a rozhodně se tam dlouho nepodívám, dost drahá záležitost a zase tak velká atrakce to není.

arrow
profile_image
anysekk mojeid
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Byla jsem přímo na jeho otevírání. Určitě je to určeno především dětem, ale i dospělák se zabaví, líbilo se mi tam

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené