arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

50

Na objem a natužení ti výborně pomůže obyčejné pivo. A ještě prospěje, obsahuje spoustu přírodních vitamínů, které vlasy posílí. Neoplachuje se. A neboj se, po uschnutí není vůbec cítit

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Avourella:
A jak přesně jsi měla vlasy ostříhané, resp. sestříhané? Na tom dost záleží, někdy se člověk ze zoufalství pouští do dost zvláštních pokusů, které nemusejí dopadnout dobře. Já bych doporučovala něco na způsob buď klasickýho, nebo radši sestříhanýho mikáda - takový pony sestřih.
Jinak souhlasím s těmi, co píšou, že dlouhé vlasy prostě nemůže mít každý. Osobně je mi taky až líto těch bytostí, co mají na hlavě s prominutím pár chlupů a stejně se za každou cenu snaží mít co nejdelší vlasy. Vypadají potom jako splihlé šmudly, kdyby si místo toho s vlasy udělaly něco, co jim půjde, mohly by mít šmrnc, takhle to vypadá až trapně. Fakt se nechci nikoho dotknout, ale je to tak, usomlené ocásky nevypadají nic moc.
Taky mají pravdu ty, co píšou, že kosmetika a nejrůznější šampóny moc nepomáhají. Spíš bych řekla, že běžné chemické šampóny naopak z vlasů smývají jejich přirozenou obrannou vrstu, která by ještě jakž takž mohla nějaký objem dodat. Zkus si najít nějakou mycí alternativu, ať vlasům neškodíš.

arrow
profile_image
Aleneczka
od 8. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, máte některá zkušenost s řadou od Alterny pro objem? Caviar nebo Bamboo ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené