Dobrý den přeji, před měsícem jsem měla příliš dlouhé měsíčky (skoro dva týdny, ale mou vinnou, jelikož jsem si oddalovala MS třífázovou AK Tri-Regol, což by se nemělo) no a tak mi gyn. předepsal Norethisteron na zastavení. Zabral hned a brala jsem ho dva týdny. Minulé pondělí jsem dostala MS a s ní jsem začala brát novou antikoncepci (jednofáz. Lindynette). Vždy jsem mívala MS tak 4-5 dnů, ale teď už je to osmý den, strašně slabé, ale pořád teče krev. Může to být tím Norethisteronem ?

arrow
profile_image
Vokounka29
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Klidně to může být Nor., ale i tou novou antiko, někdy trvá, než si tělo zvykne. Doporučuje se počkat tři měsíce, než se to celé srovná (nejen krvácení, ale třeba i citlivá prsa atd), a až pak případně měnit antiko...
Takže ještě počkej, s novou antiko je tohle celkem normální...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené