Ahoj holky,
už pár týdnů mě tu a tam bolí v podbřišku/přesně tak jako před menses/,přitom beru antikoncepci už cca 5měsíců v kuse, protože když vysadím a mám menses, tak téměř vůbec nekrvácím, ale hrozně mě při tom bolí hlava .
Netušíte, co to může být? Nastydlá nejsem, tak mě napadá, jestli za to nemůže dlouhodobé braní anti? Máte tipy na přírodní léčbu? Nebo nějaký tip, co to může být? Na gynekologii -prevenčku jsem objednaná až příští týden.
Díky moc

Cituji Petrolejkaa: už pár týdnů mě tu a tam bolí v podbřišku/přesně tak jako před menses/,přitom beru antikoncepci už cca 5měsíců v kuse, protože když vysadím a mám menses, tak téměř vůbec nekrvácím, ale hrozně mě při tom bolí hlava

A to jsi s gynekologem nekonzultovala? Obávám se, že odpověď ti podá jen a pouze doktor, po vyšetření.

Reaguji na Silvie OK: byla jsem tam právě před těmi 5 měsíci... a na preventivku půjdu teď. Začalo to před 14 dny, nebo 3 týdny.Předtím jsem byla ok. Každopádně mu to řeknu. Ale napadla mě léčba třeba nějakým kontryhelem, pomohlo by?
Nebo jestli by to třeba nebyla nějaká cysta, nebo tak?

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A sedí ti jinak ta HAK? Já brala taky dlouhodobě, daleko dýl jak ty, po vysazení jsem taky menzes nějakou dobu neměla, ale jinak vše v pořádku. Napadá mě jedině že ti prostě nesedí hladina hormonů Reakce těla na hormony je dost individuální a to co ti sedí 5 let ti najednou sedět nemusí.

Reaguji na Ivčáááá:
jj, anti mi sedí, beru jí cca 6 let, pořád tu samou. Já vždy jela klasickým způsobem- brala jsem 21 tabletek, pak udělala pauzu /ale za poslední 2 roky se mi menzes tak hrozně zeslabovala, až na konec zůstalo jen lehké špinění a ukrutná bolest hlavy, z toho důvodu beru anti v kuse.

Takže jsem už přišla (sama) na to, proč mě to břicho pobolívalo... Dnes večer jsem dostala menzes... Aniž bych tedy přerušila užívání anti. Soudím z toho, že moje tělo už asi nesneslo dlouhodobé užívání (cca 5-6 měsíců).

Prosím o radu: mám nyní vysadit a udělat 7 denní pauzu? Nebo pokračovat dál? Tohle se mi za celých x let nestalo a ani jsem se nedočetla nikde řešení.

dík moc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené