arrow
profile_image
Kačla mojeid
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já už byla dneska v jednom nákupním centru a zítra se vydávám do druhého

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Cituji Ava1: Právě jsem se vrátila, kuponky jsem měla letos poprvé - byla jsem v Brně (Vaňkovka, Olympia) a musím říct, že jsem docela v šoku z množství těch lidí

No já se chystám na nákupy zítra dopoledne taky v Brně, tak snad to bude snesitelné, jdu totiž s přítelem, který potřebuje nové kalhoty a boty (a který nakupování zrovna nemusí), tak jsem si říkala, že využijem slevy. Byla jsem nakupovat na Dny Marianne v Brně vloni a nepřišlo mi, že by bylo v obchodech extrémně více lidí oproti normálním dnům. Jinak velké nákupy pro sebe neplánuji, spíš i nějaké dárečky už na vánoce, pokud mi něco padne do oka. Za každou cenu nakupovat, jen protože jsou slevy, to určitě nezamýšlím.

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem byla dnes dopoledne ( v Praze) a naopak mě překvapilo, jak byl všude klid, no samozřejmě pracovní den dopoledne, zítra to bude asi horší.

Myslím, že se dá ušetřit příjemně, nakoupit vyhlédnuté věci, nebo třeba krém, co stejně běžně kupuješ, ale teď ho máš se slevou apod.

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jelikož letos nemám k dispozici tolik peněz jako loni, udělala jsem si velmi skromný seznam obchodů (asi 7), kam se půjdu podívat, kolem oběda Praha, odpoledne po cestě domů Plzeň. Chtěla jsem mikinu na běhání, tu jsem ulovila, pak spodní prádlo z Triumphu a Intissimi, vše bych si koupila i normálně. Jo a taky tu řasenku zdarma z Douglasu. Btw. mikina mi vyšla levněji v akci samotného Adidas obchodu, než kdybych použila kupon Marianne. Taky šílím z těch davů u kabinek, proto jsem šla v podstatě najisto. Pokud bych chtěla více věcí, oběhla bych obchody den předem a zboží si rezervovala a pak vyzvedla se slevou. Ve středu v OC nebyl skoro nikdo.

arrow
profile_image
scruffy
od 29. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kuponky jsem dostala od kolegyně, ale přiznám se, že mi to přijde celkem zbytečné, protože člověk pak koupí věci, které vlastně vůbec nepotřebuje, jen s vidinou 25% slevy, nebo třeba toho, že dostane 15 ml krému zdarma. A jít s kuponkem do Douglasu pro miniřasenku by mi bylo trapné. Využila jsem jen slevu v HM na doplňky, nikde jinde mě nic nezaujalo, tak jsem nakonec nakoupila v Bershce, kde slevy nebyly, ale mám přesně to, co chci a potřebuju.

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Cituji scruffy: mi to přijde celkem zbytečné, protože člověk pak koupí věci, které vlastně vůbec nepotřebuje, jen s vidinou 25% slevy, nebo třeba toho, že dostane 15 ml krému zdarma

S tím souhlasím, z toho jsem už vyrostla

Cituji scruffy: jít s kuponkem do Douglasu pro miniřasenku by mi bylo trapné

A to mně zase ne Taky jsem si teda říkala, že bych se cítila lépe, kdybych kupon předložila zároveň při nákupu, ale pokud si tam nic nevyberu, pro řasenku zajdu, však jistě nebudu jediná Zase když už to nabízí a stejně půjdu kolem, proč to nevyužít, ne? To by mi naopak bylo blbé, tu řasenku si nevyzvednout, když už ten kupon mám. Ty kupony taky nebyly zadarmo, že jo. Btw - kdo tu řasenku už máte, jak působí? Jaký má vlastně ta mini verze obsah?

arrow
profile_image
scruffy
od 29. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky mi přijde ne moc vhodné to načasování, chápu, že to mají kvůli svátku Mariany. Ale v pátek a dnes probíhají v Praze 2 kosmetické veletrhy naráz a navíc většina lidí má před výplatou.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dny Marianne neřeším, nenakupuju, nemačkám se v obchoďácích. V Brně to bývá každoročně šílené, nemám to zapotřebí. Za chvilku vyrážím na chatičku, tam si pěkně sednu na zahradu a budu si užívat ticho

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak u nás v Ústí žádné mačkání neproběhlo všude klídek. ale prý včera v Pha to byl mayec )) Jinak jsem akorát použila HM,CCC,CA,I AM,A3,Lindex.... měla jsem tam už předtím vytipované věci a tak jsem to vzala na kuponek, což se slevičkou potěší

Cituji calipsso: Mě to nechává chladnou, je to úžasný trik prodejců, kteří nastaví šílenou cenu, škrtnou a dají tam tu jakoby slevovou a přitom ta slevová je cena stálá třeba na internetu..

I takoví prodejci se najdou, kteří toho využívají. Ale já měla předem zjištěné ceny, takže tam, kde jsem nakoupila, byly slevy opravdu výhodné a skutečné. Nakupovala jsem hlavně vybavení do bytu jako hrnce, talíře... Celkem jsem měla slevu okolo 4tis. To se už vyplatí. Navíc za měsíc bych ty věci musela koupit stejně.

arrow
profile_image
scruffy
od 29. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Erinka: Celkem jsem měla slevu okolo 4tis. To se už vyplatí. Navíc za měsíc bych ty věci musela koupit stejně.

Tak pokud někdo ty věci potřebuje a koupil by je tak jako tak, tak je to dobrá akce. Teď jsem četla na blogu Ordinarylife, že třeba Sephora a některé parfumerky ceny naschvál napálily oproti běžným dnům, což je teda síla, ale už mě asi nic nepřekvapí..

Cituji scruffy: Teď jsem četla na blogu Ordinarylife, že třeba Sephora a některé parfumerky ceny naschvál napálily oproti běžným dnům, což je teda síla, ale už mě asi nic nepřekvapí..

Dělá to hodně prodejců, na takový kašlu a už z principu nekoupím. Ale třeba Tescoma měla ceny stejné jako obvykle, takže tu chválím. Home and Cook mě zklamal. Většinu zboží měli zlevněné a vymlouvali se, že další slevu už neposkytují. Přitom prodejci, kteří to mají skutečně tak, to přímo uvádějí na kuponu a v časopise.

arrow
profile_image
maggggda
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No, já jsem teda celkem zklamaná. Potřebuju spoustu věcí na podzimní sezónu, tak jsem celý dnešek strávila "nakupováním". Oběhala jsem OC Letňany, Harfu, Palladium, Příkopy, Debenhams...a výsledek? Jediný, co jsem si domů přinesla, byly troje tanga z Lindexu (bez kuponku) a noční košilka z HM (měla jsem ji vyhlídlou). Těšila jsem se, jak si nakoupím, ale houby. Řekla jsem si totiž, že budu kupovat jen to, co opravdu potřebuju a co bude odpovídat ceně. Jenže všude samý hadry, fakt...v poslední době hrůza, už vážně nevím, kam mám chodit nakupovat. Kvalita je čím dál horší a ceny vyšší a vyšší...asi budu brzo chodit nahá

arrow
profile_image
fayinka
od 8. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nakoupila jsem podprsenky v H&M, mikču v C&A atd.. ale výběr nic moc. Btw. nedostala jsem ani jednu Marianne tašku, letos jich bylo málo, nebo jsem si o ní měla říct?

arrow
profile_image
Lillyth69
od 20. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já jsem po včerejším nákupu spokojená . Měla jsem v plánu si koupit podprdy v HM (ještě předtím než jsem se dozvěděla o slevách v marianne), takže jsem ušetřila, to mě potěšilo. Taky jsem měla v plánu v A3 sportu sportovní podprsenku, vždycky mi bylo líto za ní dát tolika peněz, takže jsem nákup neustále odkládala, při mé smůle ale moje velikost chyběla, tak jsem se mrkla do Hervisu a mám krásnou od Reeboku kolem 400 . Taky jsem mamce rovnou koupila kávovar co si přála k Vánocům a vysavač o kterým doma mluvíme už dlouho (u vysavače jsem si obhlídla nejdříve ceny v ostatních elektrech a ve finále jsem za něj ušetřila 1.000). Mě se slevy vyplatily, šla jsem jen po tom, co jsem měla stejně v plánu nakoupit, nic navíc jsem nekupovala..

Cituji Erinka: Home and Cook mě zklamal. Většinu zboží měli zlevněné a vymlouvali se, že další slevu už neposkytují. Přitom prodejci, kteří to mají skutečně tak, to přímo uvádějí na kuponu a v časopise.

To se nám stalo v EXE, přítel si šel pro kalhoty, měli cedule 25% sleva na vše, na kuponku měli psáno, že 25% sleva na veškeré zboží, ale přítel dostal slevu jen těch 25%.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené