arrow
profile_image
terka-95
od 23. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, neznáte nějakou velmi dobrou kadeřnici v Praze na sestřih? Já snad nikdy se sřihem spokojená úplně nebyla, pořád hledám a nenacházím.. kadeřnici co vyslechne vaše přání, poradí, pochopí že chci 1cm a ne 10cm a sestřh udělá vážně hezký
Budu ráda za vaše tipy a zkušensti

Ahoj, já jsem moc spokojená s kadeřnicí Lucií ze Salonu Journal (sídlí na Florenci kousek od metra). Vyslechne, co si přeješ, poradí a do ničeho tě nenutí. Já byla vždycky spokojená a to mi toho dělala s vlasy už hodně - zesvětlování z černé barvy, melíry, různé střihy atd.

http://www.firmy.cz/detail/2669153-jiri-pruckner-p raha-zabehlice.html
Akorát že tam na Spořilově už nedělá, musel by se dohledat. Mám jemné a malinko se vlnící vlasy a od něj se mi nikde nezvedaly a nekroutily žádné pramínky.

arrow
profile_image
bziiiza
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můžu strčit ruku i nohu do ohně za Jiřinku ze studia Euforie v Modřanech na Obchodním náměstí. Vždycky mě ostříhá přesně tak,jak chci. Ve všem dobře poradí a je prostě skvělá.Navíc salon pracuje s kosmetikou Goldwell,která je fantastická!Všichni jsou unešený z lesku mých vlasů(chodím na přeliv). Jen jednou jsem šla k jiné kadeřnici,když jsem na čas bydlela mimo Prahu a byla to katastrofa,takže Jiřinka a žádná jiná. Opravdu Doporučuji! http://www.studioeuforie.cz/index.php?page=kader_t ym

arrow
profile_image
mirka14
od 5. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na bziiiza: Reaguji na bziiiza:
ahoj
jelikož pouzívám barvu elumen od Goldwelu, vyhledla jsem si také salon Euforie v Modřanech. Chtěla jsem se tě zeptat, mám jemné vlasy, které špatně drži, můžeš mi dát nějaký tip na kadeřnici, která i dobře střihá a poradís případnou změnou?
Diky moc za info
mirka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené