1. . .45678910. . .1112
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě strašně chutnal jogurt tuším, že se jmenoval Zeman - dole čokoláda, bílý jogurt a navrchu vždy takové želé nebo jak to napsat, třeba zelené ( jablko). červené ( malina) atd. To bylo moje.

A potom spousta sladkostí - nugetta arašídová. Duhová lízátka. Potom taková ta noha co se namáčela v práskajícím prášku. Nanuk kaktus - myslím, že měl vršek v čokoládě a také praskal .
Hodně jsme jezdili nakupovat do Německa - dědeček mi vždycky nakoupil zásobu Capri-Sonne. Mňam .
A ve svém živlu jsem tam byla u bonbonů. V jednom nákupním centru tam byla místnost kde prodávaly volně různé Haribo bonbony a jiné značky. To byl ráj pro mé dětské oči. To jsem od nás vůbec neznala - a pokaždé jsem tam nenápadně kradla. Když to zjistili rodiče tak je málem trefil šlak .

A nejvíc spokojená jsem byla, když jsem seděla u televize a v každé ruce jeden párek. Nic jiného jsem prý skoro nechtěla .

krupicová kašeee nebo jen prostě chleba s máslem a cibulí...

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji BellaEJ: preclíky v čokoládě

Já mám pocit že to se pořád prodává..

To mi připomnělo jinou čoko tyčinku - Lentilky v čokoládě, myslím od Orion - vzpomínáte si na to někdo? To už nevyrábí asi určitě

arrow
profile_image
Žraloček
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

32

Cituji Gogelka17: Mě strašně chutnal jogurt tuším, že se jmenoval Zeman

Mně taky!

Cituji UsmejSe: Ještě nikdo z Vás tu nezmínil Fruiko.

Jak jsem na to mohla jen zapomenout! Taky jsem ho měla ráda. A když mladší sestra mé kamarádky dostala Fruko, tak až ho vypila, krabičku nahoře rozložila, udělala si šťávu, naplnila, zavřela a cucala dál!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Žraloček: Mně taky!

Ale už ho asi nevyrábějí, co ? Hned bych si dalaaaa

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jé, a ještě jsem si vzpomněla, že jsem milovala - nevím jak se to jmenovalo- ale bylo to takové tyčinky s barevnou šťávou - a to se dalo zmrznout a pak z toho byly úžasné vodové nanuky .

A ještě když jsem byla úplně malá tak mi rodiče kupovali takové mističky ty se také daly zmrazit a pak se to jedlo takovými lžičkami, které u toho byly - různě barevné, s různými tvary. A ty jsme pak sbíraly a ve školce s tím jako děti obchodovaly . Jenže to už si moc nevybavuji tak to neumím pořádně popsat .

arrow
profile_image
Žraloček
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

32

Cituji Gogelka17: ale bylo to takové tyčinky s barevnou šťávou - a to se dalo zmrznout a pak z toho byly úžasné vodové nanuky

A byla to voda v takových dlouhých průhledných tyčinkách, z kterých se to pak srkalo? Třeba jahodová, pomerančová, cocacolová? To bylo dobrý!

Cituji Gogelka17: A ještě když jsem byla úplně malá tak mi rodiče kupovali takové mističky ty se také daly zmrazit a pak se to jedlo takovými lžičkami, které u toho byly - různě barevné, s různými tvary.

Neco takovýho taky znám - byly to kelímky s jogurtem, u toho byly ty plastové lžičky - a to se udělala nahoře do víčka dírka, tou se prostrčila ta lžička, dalo se to zmrazit. No ale po zmrznutí to nešlo hned vyndat z kelímku, protože úplně u hrdla byl malinko užší. Ale byl to zážitek mít doma zmrzlýho nanuka!

arrow
profile_image
Žraloček
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

32

Cituji Gogelka17: Ale už ho asi nevyrábějí, co ? Hned bych si dalaaaa

Nóóó, napřed bych ujedla to želé, pak tu smetanovou vrstvu a nakonec čokoládku! A Ty?

Já měla ráda snad všechno, co už tady bylo jmenované Ještě byla skvělá zmrzlika Kyselej Xicht a potom takový ty žvýkačky v tubě, už jsem je zase někde viděla...A hlavně sušenka Kukuru

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Žraloček: A byla to voda v takových dlouhých průhledných tyčinkách, z kterých se to pak srkalo? Třeba jahodová, pomerančová, cocacolová? To bylo dobrý!

Jojojo přesně to, nedávno jsem to viděla v Kauflandu u pokladen, 10 ks stálo asi 15 Kč bohužel to složení .

Cituji Žraloček: Neco takovýho taky znám - byly to kelímky s jogurtem, u toho byly ty plastové lžičky - a to se udělala nahoře do víčka dírka, tou se prostrčila ta lžička, dalo se to zmrazit

No tak nějak to bylo, nemůžu si to přesně vybavit, jen se mi vybavují střípky )

Barevné sladké Burisony

arrow
profile_image
Mirajka
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Marissa:
Reaguji na leoneta:

MŇAMMM , nedávno jsem byla s neteří v obchodě a tam je měli , tak jsme si každá koupila pytlík , byla to dobrota

arrow
profile_image
Kleriska mojeid
od 9. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky pamatujete si na žvýkačkové cigarety? jsem vždycky dělala frajerku a ještě si vzpomínám na takové malinké žvýkačky, byly v dlouhých průhledných plastových tyčinkách...milovala jsem je v zelené a růžové barvě...nevím jak to líp popsat

Cituji Kleriska: Holky pamatujete si na žvýkačkové cigarety? jsem vždycky dělala frajerku

No jasně! Já také.

arrow
profile_image
Kleriska mojeid
od 9. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Žraloček: Neco takovýho taky znám - byly to kelímky s jogurtem, u toho byly ty plastové lžičky - a to se udělala nahoře do víčka dírka, tou se prostrčila ta lžička, dalo se to zmrazit.

Tohle si pamatuju Jak já bych to vrátila všechno zpátky......to byly super dobrůtky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené