arrow
profile_image
way
od 19. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já můžu doporučit veterinu IVET na Praze 4. Jsou tam doktoři se specializacem, moc milí k pacientům. Ceny taky OK. Chodila jsem tam se svojí fenkou. Teď ale bydlíme na Praze 8 v Bohnicích a hledáme veterináře tady. Byly jsme na veterině v Bohnicích v Pomořanské, ale už tam v životě nepůjdeme. Asi nám nezbyde nic jiného, než jezdit na druhý konec Prahy do IVETu.

Nevíte o dobrém veterináři (s vybavenou ordinací) v blízkosti Bohnic?

arrow
profile_image
peknaholka
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji way: Byly jsme na veterině v Bohnicích v Pomořanské, ale už tam v životě nepůjdeme.

Ty jo my tam chodíme, co se ti na nich nezdá? Teda kromě ceny, jsou celkem drahý.....ale jinak přístup fajn, i když zatím jsme s jokšírkou neměli žádný zdr.problém.

arrow
profile_image
cani
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jj, v IVET som párkrát bola a vždy fajn. Teraz sa navyše presťahovali do nového. Ceny sú v norme, milí su tiež. Zatia'l nešlo o život, tak viac neviem.

Rozhodne doporučujem Veterinu Kolmá, kde som robila prax a získal si ma celý kolektív - uz zmieňovaný dr. Čáp a tiež kapacita dr. Kňákal. Strávila som tam asi 3 mesiace - víkendy teórie + 60 hodín praxe, takže sme toho videli dosť a fakt si ma získali. Keby som potrebovala niečo zásadnejšiě ako očkovanie pre chlpáča, šla by som tam.

Na Prahe 4 naopak silne nedoporučujem dr. Loňského a jeho ordináciu v Počátecké, Praha 4. O odbornosti som mala dosť pochybností pri rozporuplných doporučeniach jeho kolegyne, ale čo bolo hlavné je skúsenost s jeho cenovou politikou. Za prvé očkovanie (to najlacnejšie) 8 šteniatok + vystavenie Europasov si neváhal naúčtovať 6 700,- Kč a nejaké drobné! Nezdalo sa mi to a zažila som ozaj nepríjemné rozčarovanie, keď som zistila, že spomínaný IVET by na daný počet dal automaticky zľavu a celé by to vyšlo na cca 4200,- Kč. Dokonca ani dosť drahá nemocnice Libuš sa cenovo nechytala. Keď sme sa chceli s pánom doktorom rozumne dohodnúť a dávali mu priestor na "opravu", rozhodne to zamietol a dosť tvrdo nám doporučil, aby sme sa nevracali. To mi teda sánka ozaj padla (kamarát tam chodil roky predtým a nikdy ceny nekomentoval, ale toto bola fakt darda a keď to násobite x 8...).
Iste, ceny si može každý stanoviť sám a keď človek ide na pracovisko, ktoré má vybavenie a personál na vyššej úrovni, buď s cenami počítá alebo sa vopred informuje, či je to v jeho finančných možnostiach. V tejto zastrčenej a sporo vybavenej ordinácii nás to fakt nenapadlo.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemá někdo nějaké zkušenosti z Ostravy ?

arrow
profile_image
Adelle
od 20. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lulu33

Já chodím s pejskem v Brně sem: http://www.veterinabrno.cz/kontakt/ a jsem naprosto spokojená. Někdo nadává, že je to tam předražené, ale já jsem na levného veterináře ještě nenarazila, všichni doktoři i veškerý personál jsou hrozně milí a zkušení... Doporučuju!

arrow
profile_image
Katerina77
od 11. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Můj názor všeobecně je takový, že tvrdit, nám tam zabili pejska - jsou špatní, je špatný. Diagnozu nikdo neznáme, okolnosti také ne. Co posoudíme je péče, přístup, ochota. Já za sebe, již několik let, i oba sourozenci, všichni chodíme k Naxerovi, pan Srba ještě o třídu lepší, má přístup nám pro laiky pochopitelný, jasně říká jakou máme možnost, co to bude znamenat, co doporučuje,nedoporučuje. A to, že jsme u něj jednoho pejska museli nechat utratit, neznamená, že je špatný doktor, nádor je nádor, důležitý je přistup a péče, což je tu perfektní. Se štěnatama, s fenkou po porodu, pokaždý mi vyjdou vstříc, můžu přijet kdykoliv. Co je pro me odstrašujující přístup je Libuš, kam jsem musela večer, protože v Měcholupech už nebyli. Banalita jako roztržená noha byl horor na 5 hodin, celý to stálo 8 tisíc ( ale peníze vem čert, dala bych za ní cokoliv) zbytečné uspávání v sedmi letech, až v narkóze paní doktorka zjistila, že to už šít nejde, 8x napíchávala kanilu, 10x jí něco upadlo protože můj pes se moc vrtěl, nutili mě tam psa nechat přes noc, což jsem po tom co jsem viděla odmítla, odmítla jsem se hnout i z ordinace, v okamžiku kdy se začalo něco dít, zabouchli přede mnou dveře a nepustili mě k ní. Nebylo to ale nic proti tomu, když vedle probouzeli z narkózy čivavku, která jim "omylem" spadla při probouzení ze stolu, z výšky asi 1,5 metru, ten řev a jak to dopadlo si asi umíte představit...Tam už nás nikdo nedostane

arrow
profile_image
Bonnietka
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To přítelkyně táty byla s pejskem na odstranění zubního kamene ultrazvukem. V Brně Bystrci. Paní Atynce napichovala žílu aby ji uspala. Jednou nepíchla do žíly, ale stejně ji tam tu látku pustila. Po druhé se taky netrefila. Až napotřetí. Kámen sice odstranila hezky, ale Atynka byla omámená 4 dny. Blinkala, měla průjem, slintala. Tolik toho muselo být pro pejska a jeho srdíčko velkej záhul.
Atynce zuby čistíme každej den a už nemusí na ultrazvuk.

arrow
profile_image
susa
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přikláním se k jednomu doporučení a to k panu MVDr. Hnízdo z ordinace Animal Clinic na Bílé hoře. Je to velmi dobrý odborník na plazy, psy. Dále máme dobré zkušenosti s doktorkou MVDr. Lenkou Adlerovou, ke které chodíme s papouškem a dokázala vždy poradit.

Naopak špatnou zkušenost mám s MVDr. Petrou Mikulcovou z vetcetra ze Stodůlek, která si v krervním rozboru chameleona nevšimla velmi důležitého navýšení kyseliny močové v krvi. Mimochodem pan MVDr. Hnízdo nás na to okamžitě upozornil a začal věc okamžitě řešit.

arrow
profile_image
Mischule
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte někdo zkušenosti s vytrháváním zubů u psa, který měl již přezubit, ale i v 10 měsících mu pořád ještě nevypadly první zuby? (nyní má vespod dvě řady zubů) Nějaká doporučení vetů na tuto problematiku v Praze nebo okolí? a jakpak vychází takové celkové trhání zubů cenově?

arrow
profile_image
tronela
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Posunuji nahoru tohle téma, nemáte další zkušenosti s dobrými či horšími veterináři?

arrow
profile_image
Krissty
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji dadabus: Nemá někdo nějaké zkušenosti z Ostravy ?


Už to pro tebe možná není aktuální, ale třeba se šikne někomu jinému - nedám dopustit na veterináře Stáňu, sídlí u Komenského sadů - Vetpark.
Naše hafina měla za svůj život spoustu problémů, vyzkoušeli jsme hodně vetů, až jsme zakotvili u něj, fakt bych neměnila - profík, vstřícný, dobré vybavení a hlavně, mám z něj pcoit, že je u něj na prvním místě vždy blaho psa, nejen vytáhnout z klienta co nejvíc peněz

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

V Praze, [url=www.vets4pets.cz]na Hůrce[/url], mohu jedině doporučit! Boxerku mi tam zachránili dvakrát a jsem místním doktorům nesmírně vděčná! Neztrácejí naději, i když už je to hodně zlé. Doktorky mi tam byly velkou podporou a sestřičky jsou tam taky moc příjemné. Za mě

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já můžu doporučit MVDr. Hynara - ordinace má v Krnově, Opavě, Bruntále a Hradci nad Moravicí. K nám do Bruntálu dojíždí jak pan doktor, tak skvělá veterinářka z Ostravy.
Všichni jsou vstřícní, nejde jim jen o peníze,ale především o zvířátka, po odborné stránce si myslím, že na tom budou více než dobře. Především v porovnání s okolními ordinacemi.
http://veterinarninemocnice.cz/

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na dadabus:
Mám zkušenosti s MVDr. Zdeňkou Titlbachovou, která dojíždí do již zmíněné ordinace MVDr.Hynara. Moc sympatická slečna, než jsem vůbec řekla co chci, fenečku mi krásně prohlídla, poradila, naprostá spokojenost.

arrow
profile_image
dada.610
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na JulyJuli: Tak co se týká mně a mojí fenečky panu doktoru Pánkovi z Podolí se vyhybáme obloukem. Ano ze záčátku jsem byla nadšená, působil profesionálně.. ale po třetí návštěvě se vše změnilo..mojí březí fence dělal několik ultrazvuků, vše bylo v pořádku..ale asi v 55. dnu březosti jsem ráno v jejím pelíšku našla nahnědlý flíček.Lekla jsem se a letěla k němu.Řekl že fenka by měla do rána porodit a pokud ne, ráno nutný císařský řez..Teplota neklesla (známka blížícího se porodu), byla normálně veselá, venčila se, žrala..nezdálo se mi, aby se mi do ní řezalo když nemá žádné potíže.a tak jsem se obrátila na jiné asi 4 veterináře, kteří mi dali za pravdu.Tedy že císařskej řez je takhle brzy nesmysl a že je to krajní řešení až v průběhu porodu, ke kterýmu se moje fenka rozhodně nechystala.Co je to s prominutím za debila, když nepozná blížící se porod?Přišlo mi, že jsou v tom prachy.Štěnda byla už plně vyvinutá, císaře by měli přežít a on si tudíž může naúčtovat 10.000,- za zákrok..Nikdy bych k němu už nešla.Mimochodem znám dost lidí co k němu přestalo chodit právě kvůli nesmyslným injekcím, vitaminům na krvinky apod. který si dobře zinkasuje..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené