arrow
Neprodává v Bazaru

Který film vás poslední dobou zaujal?Některý filmy jsou tak na jedno shlídnutí a už nikdy víc.Mě se třeba líbil film Podivuhodný případ Benjamina Butona s Bredem Pittem.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mě zaujal film,nevím jeho název,možná Drsňák,nebo tak něco,dávali ho teď v neděli na čt2 22-24h.Byl to německý film o klukovi 15let,co ho šikanovala parta ve škole,pak si ho vzala pod ochranu arabská banda mafiánů,začal pro ně dělat menší kšeftíky,pak větší,drogy,prachy atd.Nakonec šéf tý party,co ho šikanovala ve škole,zavinil,že se mu ztratilo 80tis.EUR když šel z jednoho kšeftu.Ty arabové dali tomu klukovi vybrat,buď zabije sebe nebo toho kluka-šikanistu.No zabil jeho.Nakonec se nechal sbalit policajtama,neunesl to.Čučela jsem na to s pusou otevřenou,bylo to dost drsně natočený,tak jak to asi fakt chodí

Ahojky mě se hrozně líbily filmy: Odvlečen, Goyovy přízraky, Let´s dance 2, Gone Baby Gone a nádhernej ale hrozně smutnej film je Sedm životů. Některý jsou starší, teď v poslední době mě žádnej pořádně nezaujal.

Cituji Lucinqqa: Let´s dance 2,

jj.moc hezkej film, mě se líbila i jednička

arrow
profile_image
VercaJ
od 11. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lucinqqa: Gone Baby Gone

Ten se mi taky moc líbil

arrow
Neprodává v Bazaru

Také si mi líbil film Merley a já

Cituji Lucinqqa: Goyovy přízraky,

Fakt super!

Cituji Lussi: Merley a já

Jé tak film to byl pěknej ale hrozně mě naštval ten konec. jelikož jsem pejskař tak jsem ho snášela dost těžce a z kina jsem vylezla ubulená a napuchlá jak balon. Byla jsem na něm s mamkou a ještě že tehdá s náma nešel tatka, protože by se s náma týden nebavil. Máme doma u našich skoro 12 ročního pejska, kterýho milujeme víc než cokoliv jiného a když jsem si díky tomu filmu uvědomila že konec může přijít, byla jsem z toho 2 dny dost v depresích. Pro mě takovýhle filmy určitě ne.

Nádhernej film byl i 8 statečných ale znovu bych se na něj už taky nepodívala, protože byl o pečjskách a hrozně dojemnej. Půlku filmu jsem prořvala až to i můj tvrdák přítel nevydržel a na konci se rozbrečel.

Slumdog Millionaire

Madagaskar jednička, Philadelphia, Amadeus, Duch, Slunce seno od jedné do tří

arrow
Neprodává v Bazaru

válka nevěst

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Milionář z chatrče

arrow
profile_image
elle1
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja mám rada filmy: hodiny, čokoláda, potom ten film s bradom pitom kde hrá smrť, žije s rodinou v dome...nespomeniem si na názov absolutne......,chyť ma ak to dokážeš a plno iných, len ma nenapadnú teraz....a niektoré sú dobré aj tie čo chodia na stv2 neskoro v noci s titulkami.

arrow
profile_image
Misty87
od 29. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji elle1: film s bradom pitom kde hrá smrť

Seznamte se, Joe Black
Jinak, co se mi poslední dobou fakt hodně líbilo....Andělé a démoni, super film, napínavý od začátku do konce, žádná hluchá místa

arrow
profile_image
elle1
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Misty87

Cituji Misty87: Seznamte se, Joe Black

jéj ano vdaka. hej anjeli a démoni tiež super.lepšie ako da vinciho kod

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené