arrow
profile_image
snow_cat
od 23. 8. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, Dlouho se potýkám s problémem a už nevím, na koho se obrátit. Znáte v Praze nějakého dobrého gynekologa-venerologa, specialistu? Někoho, na koho se mohu spolehnout s profesionálním přístupem. Bohužel, jsem se zatím nesetkala s nikým, kdo by mi mohl pomoci, nebo kdo by věděl jak. Není to věc, která se lehce sděluje a nerada s tím obtěžuji ale už jsem zoufalá a omezuje mě to v normálním životě - kvůli tomu jsem musela přerušit práci na dobu neurčitou.

Potřebuji odstranit kondylomaty na vnější genitálie a anogenitální oblasti, a kompetentní personál s dlouholetými zkušenostmi.

Dosud jsem navštívila mnoho specialistů, kteří mi předepsali různé mastičky, atd. bez výsledku. Také jsem zkoušela 30% trichlorooctovou kyselinu, a 30% salicylovou kyselinu, a různé alternative a homeopatické medicíny s vnitřní a vnější aplikací. Žádný z nich nebyl účinný. Zkoušela jsem také laserovou terapii, z částečným úspěchem, ale potřebuji někoho, kdo to se mnou dotáhne až do konce. S tímto problém se zabývám více než jeden a půl roku, tak je to pro mě již dost akutní.

Nebráním se ani soukromé klinice. Důležitý je výsledek, co nejrychleji. Předem děkuji za radu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené